تاریخ انتشار: ۳۱ ارد ۱۳۹۵

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا رضایی اظهار داشت: تیم ملی ایران دو کشتیگیر بزرگسال و چهار کشتیگیر از تیم جوانان خود را به یادبود مسابقات روزکشتی سال ٢٠١٣ که به منظور حفظ کشتی در المپیک میان تیمهای ملی ایران و امریکا در محل ایستگاه تاریخی قطار نیویورک برگزار شد، شرکت داد. البته […]

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا رضایی اظهار داشت: تیم ملی ایران دو کشتیگیر بزرگسال و چهار کشتیگیر از تیم جوانان خود را به یادبود مسابقات روزکشتی سال ٢٠١٣ که به منظور حفظ کشتی در المپیک میان تیمهای ملی ایران و امریکا در محل ایستگاه تاریخی قطار نیویورک برگزار شد، شرکت داد. البته حضور در فضای سر باز و آسمان خراشهای غیر متعارف میدان تایمز برای اولین بار جو سنگینی را برای کشتی گیران شرکت کننده ایرانی در این مسابقات ایجاد کرده بود که تاکنون تجربه نکردنده بودند.
وی ادامه داد: کشتی ایران همواره در برنامه های جهانی برای حفظ کشتی حضور فعالی داشته است و دلیل حضور در مسابقه روز کشتی نیز همین موضوع بود.
سخنگوی فدراسیون کشتی تصریح کرد: این نتیجه چیزی از ارزشهای شش جوان حاضر در ترکیب تیم اعزامی کم نمی کند و این جوانان قطعا تجربه ارزشمندی را کسب کردند.دیدار دوستانه تیم های کشتی آزاد بیمه رازی و منتخب آمریکا، به منظور جلب توجه کمیته المپیک و حذف نشدن کشتی از المپیک و همچنین گسترش کشتی بین جوانان بامداد امروز (جمعه) در شهر نیویورک آمریکا برگزار شد.
در این رقابت های دوستانه که در میدان تایمز نیویورک برگزار شد، خیرالله قهرمانی، در برابر رقیب خود دیتون فیکس، پیمان بیابانی مقابل مایکل میکی، احمد بذری در برابر مارک هال، میثم مصطفی جوکار در کشتی با دان کاکس و پیمان یاراحمدی مقابل جردن باروز آمریکایی شکست خوردند.
تنها پیروز این میدان مجتبی گلیچ بود که توانست حریف امریکایی خود زاهید والنسیا را شکست دهد.انتهای پیام/ا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس