تاریخ انتشار: ۲۶ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] خبرگزاری فارس: به نقل از سایت ورزش یونان، کریم انصاری فرد ایرانی از بهترین‌های بازار نقل و انتقالات سوپر لیگ یونان بود. مسعود شجاعی دیگر بازیکن ایرانی تاکید می‌کند که بازیکنان ایرانی با مبالغ قابل قبول به لیگ یونان می‌آیند. پاناتینایکوس از تابستان گذشته به دنبال شجاعی بود. البته در پنجره نقل و انتقالات […]

[ad_1]

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت ورزش یونان، کریم انصاری فرد ایرانی از بهترین‌های بازار نقل و انتقالات سوپر لیگ یونان بود. مسعود شجاعی دیگر بازیکن ایرانی تاکید می‌کند که بازیکنان ایرانی با مبالغ قابل قبول به لیگ یونان می‌آیند.

پاناتینایکوس از تابستان گذشته به دنبال شجاعی بود. البته در پنجره نقل و انتقالات زمستانی سعید عزت اللهی، بازیکن ۲۳ ساله ملی‌پوش دیگر ایران نیز زیرنظر این باشگاه بود. اکنون یک بازیکن ایرانی دیگر به نام رامین رضائیان، مدافع ۲۷ ساله گزینه پاناتینایکوس شده است.

رضاییان گزینه پاناتینایکوس 

رضاییان چند روز قبل از پرسپولیس ایران جدا شده است و می‌خواهد فوتبال خود را در اروپا ادامه دهد. او در تاریخ ۲۱ مارس سال ۱۹۹۰ متولد شده است و ۱ متر ۸۵ سانتی متر قد دارد. او میل به هجوم زیادی دارد و خیلی جنگنده در میانه زمین بازی می‌کند و در پست دفاع راست بازی می‌کند.

او در این فصل به همراه پرسپولیس ۱۳ بازی انجام داده است و موفق شده ۴ گل به ثمر برساند. او ۱۵ بار برای تیم ملی ایران بازی کرده است و ۲ گل به ثمر رسانده است.

رضاییان گزینه پاناتینایکوس 

رضاییان از بلژیک و هلند نیز پیشنهاد دارد اما او برای حضور در سوپر لیگ یونان موضع مثبتی دارد.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس