تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفت: مناطق سیل‌زده استان‌های شمالی کشور در زمینه بیماری‌های واگیر تحت نظارت دانشگاه های علوم پزشکی مربوطه هستند. به گزارش ایسنا، دکتر محمد مهدی گویا در نشست تخصصی بیماری‌های منتقله از آب و غذا در ساری گفت: با فروکش کردن طغیان بلایای طبیعی به خصوص سیل، نگرانی […]

[ad_1]

رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفت: مناطق سیل‌زده استان‌های شمالی کشور در زمینه بیماری‌های واگیر تحت نظارت دانشگاه های علوم پزشکی مربوطه هستند.

به گزارش ایسنا، دکتر محمد مهدی گویا در نشست تخصصی بیماری‌های منتقله از آب و غذا در ساری گفت: با فروکش کردن طغیان بلایای طبیعی به خصوص سیل، نگرانی برای بروز بیماری از طریق آب و غذا وجود دارد.

گویا افزود: مراکز بهداشتی و درمانی پس از این حوادث در استان‌های شمالی، آب شرب، فاضلاب و سایر مواردی که می‌تواند باعث بروز بیماری واگیر در این مناطق شود را تحت کنترل در آوردند و تاکنون مشکل خاصی وجود نداشته است.

بنابر اعلام روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، وی به سیل‌زدگان استان‌های شمالی کشور توصیه کرد تا به دلیل احتمال بروز برخی بیماری‌ها در این مناطق، بهداشت فردی را در مصرف موادغذایی از جمله آب شرب رعایت کنند.

نشست تخصصی بیماری‌های منتقله از آب و غذا، امروز در معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور مسوولان وزارت بهداشت برگزار شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس