تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۷۰ واحد افزایش یافت. به گزارش ایلنا؛ در پایان معاملات امروز بازار سرمایه دادوستد تعداد ۱۷۴۸میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۳۷۳میلیارد تومان در ۱۰۱هزار نوبت به ثبت رسید. شاخص بورس نیز با افت ۷۰واحدی در ارتفاع ۷۷هزار و ۳۳۵واحد قرار گرفت که […]

[ad_1]

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۷۰ واحد افزایش یافت.

به گزارش ایلنا؛ در پایان معاملات امروز بازار سرمایه دادوستد تعداد ۱۷۴۸میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۳۷۳میلیارد تومان در ۱۰۱هزار نوبت به ثبت رسید.


شاخص بورس نیز با افت ۷۰واحدی در ارتفاع ۷۷هزار و ۳۳۵واحد قرار گرفت که بیشترین تاثیر مثبت بر حرکت امروز دماسنج بازار سهام به نام نمادهای معاملاتی خودرو، خساپا و فارس شد و در مقابل نمادهای معاملاتی همراه، بفجر و پارسان با افت خود مانع افزایش بیشتر شاخص شدند.


شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز متعادل و مثبتی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۲۴واحد، کل (هموزن) ۱۹واحد، قیمت (هموزن) ۱۵واحد، آزاد شناور ۱۷۰واحد و شاخص بازار اول و دوم به ترتیب ۶۰و ۸۵ واحد رشد کردند.


بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با جابجایی ۲۳۵میلیون ورقه به ارزش ۱۰۰میلیارد تومان در ۳۹هزار نوبت، آیفکس ۰٫۳ واحد افت کرد و در ارتفاع ۸۱۸واحد قرار گرفت.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس