تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] حجم معاملات آتی سکه طی روز گذشته در بورس کالای ایران به ۶هزار و ۳۰۶ قرارداد و ارزش آن به بیش از ۷۳۶میلیارد ریال رسید که نسبت به پنجشنبه گذشته رشد ۶۹درصدی داشته است، چرا که طی این روز حجم معاملات به ۳ هزار و ۷۲۳ قرار داد رسیده بود. به گزارش ایسکانیوز به […]

[ad_1]

حجم معاملات آتی سکه طی روز گذشته در بورس کالای ایران به ۶هزار و ۳۰۶ قرارداد و ارزش آن به بیش از ۷۳۶میلیارد ریال رسید که نسبت به پنجشنبه گذشته رشد ۶۹درصدی داشته است، چرا که طی این روز حجم معاملات به ۳ هزار و ۷۲۳ قرار داد رسیده بود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه خبری بورس کالای ایران، بهای سکه در آغاز مبادلات دیروز (شنبه) در بازار نقدی و آتی بورس کالای ایران به تاثیر از رشد بهای اونس طی روز جمعه در بازارهای جهانی با افزایش رو به رو شد.

به این ترتیب سکه در سررسید شهریورماه با نرخ یک میلیون و۱۲۰ هزار تومان معامله شد و افزایش ۰/۷۷ درصدی را تجربه کرد. این در شرایطی است که سکه تحویل آبان ماه با افزایش ۰/۸ درصدی به قیمت یک میلیون و ۱۳۱هزار تومان رسید. از سویی قرارداد تحویل دی نیز با قیمت یک میلیون و ۱۴۱ هزار تومان معامله و با افزایش ۰/۸۲ درصدی رو به رو شد. سکه تحویل اسفند هم با ۰/۷۴ درصد رشد به قیمت یک میلیون و ۱۵۴ هزار تومان به فروش رسید. در پایان سررسید اردیبهشت ماه سال آینده با نرخ یک میلیون و ۱۷۲ هزار تومان معامله شد و افزایش ۰/۸۴ درصدی را به ثبت رساند.

همچنین بهای سکه تمام در بازار نقدی طی روزشنبه، با ۱۰ هزار تومان افزایش به قیمت یک میلیون و ۱۲۰ هزار تومان رسید که این اتفاق موجب ثبت دو رکورد شد، یکی این که بالاترین نرخ فروش از ۳۰ مرداد و بیشترین میزان رشد روزانه از بیست و یکم همان ماه را ثبت کرد و دیگراین که رکوردها در حالی ثبت شدند که سکه از تاریخ ۳۰ مرداد در کانال یک میلیون و ۱۱۰ هزار تومان زندانی شده بود. از طرفی برخلاف رکوردزنی‌های سکه، در بازار موازی ارز، دلار کشش زیادی برای افزایش قیمت از خود نشان نداد، به طوری که روز شنبه، دلار با کاهش جزئی ۲ تومانی به قیمت ۳ هزار و ۵۶۲ تومان رسید.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس