تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] واردات نفت ژاپن از ایران در هفتمین ماه سال جاری میلادی(برابر با تیر ۹۵) با رشد ۶۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۲۸۳ هزار بشکه در روز رسید. به گزارش ایسکانیوز، وزارت اقتصاد و تجارت ژاپن در جدیدترین گزارش خود از افزایش ۶۱ درصدی واردات نفت این کشور از ایران در […]

[ad_1]

واردات نفت ژاپن از ایران در هفتمین ماه سال جاری میلادی(برابر با تیر ۹۵) با رشد ۶۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۲۸۳ هزار بشکه در روز رسید.

به گزارش ایسکانیوز، وزارت اقتصاد و تجارت ژاپن در جدیدترین گزارش خود از افزایش ۶۱ درصدی واردات نفت این کشور از ایران در جولای ۲۰۱۶ خبر داد.

بر اساس آمارهای این وزارتخانه، خرید نفت ژاپن از ایران در ماه جولای ۲۰۱۶ به ۱٫۲۶۴ میلیون کیلو لیتر برابر با ۲۸۳ هزار بشکه در روز رسید. این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۶۱ درصدی داشته است. واردات نفت ژاپن از ایران در جولای سال گذشته میلادی ۷۸۱ هزار کیلو لیتر برابر با ۱۷۴ هزار بشکه در روز اعلام شده بود.

در عین حال واردات نفت این کشور جنوب شرق آسیا از ایران در جولای امسال نسبت به ماه قبل از آن با افت ۴ درصدی روبرو شده است. ایران در ماه ژوئن امسال ۲۹۳ هزار بشکه در روز نفت به ژاپن صادر کرده بود.

ایران با تامین ۸٫۲ درصد نفت مورد نیاز ژاپن چهارمین تامین کننده نفت وارداتی ژاپن در این ماه شناخته شده است. عربستان، امارات و قطر به ترتیب در رتبه های اول تا سوم از این نظر قرار گرفته اند.

۴۰۲/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس