تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از رشد ۱۰درصدی حضور بازدیدکنندگان از چهاردهمین نمایشگاه عطر سیب خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری آنا، مجتبی عبدالهی با اشاره به استقبال هیات‌های مذهبی از چهاردهمین نمایشگاه عطر سیب گفت: از ابتدای برگزاری نمایشگاه تا روز هفتم، ۱۰هزار هیات مذهبی، تکایا، حسینیه و… برای […]

[ad_1]

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از رشد ۱۰درصدی حضور بازدیدکنندگان از چهاردهمین نمایشگاه عطر سیب خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری آنا، مجتبی عبدالهی با اشاره به استقبال هیات‌های مذهبی از چهاردهمین نمایشگاه عطر سیب گفت: از ابتدای برگزاری نمایشگاه تا روز هفتم، ۱۰هزار هیات مذهبی، تکایا، حسینیه و… برای تامین اقلام و مایحتاج مورد نیاز برای برگزاری مراسم‌های مذهبی ویژه محرم به این نمایشگاه مراجعه کردند.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به انجام نظرسنجی از مراجعه کنندگان گفت: بررسی نظرسنجی نشان داده که مراجعه کنندگان در کیفیت، تنوع اقلام، رضایتمندی از نحوه برگزاری نظر مثبتی داشته و تاکنون راضی هستند.

او با بیان اینکه حمایت و پشتیبانی از هیات‌های مذهبی از وظایف شهرداری تهران است، تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم خدماتی در شان، منزلت حسینیه‌ها، مساجد و هیات‌های مذهبی ارائه دهیم. خوشبختانه بررسی‌ها نشان از رشد ۱۰ درصدی بازدید کنندگان نسبت به مدت مشابه سال قبل را دارد.

۷۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس