تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] قیمت طلا در معاملات اولیه روز دوشنبه و پس از نوسانات آخر هفته به دلیل نگرانی در خصوص کاهش سلامت دویچه بانک آلمان، افزایش یافت. به گزارش گذارنیوز به نقل از رویترز، هر اونس طلا با رشدی ۰٫۳ درصدی یکهزار و ۳۱۴ دلار و ۵۰ سنت افزایش یافت. دویچه بانک آلمان آمادگی خود […]

[ad_1]


قیمت طلا در معاملات اولیه روز دوشنبه و پس از نوسانات آخر هفته به دلیل نگرانی در خصوص کاهش سلامت دویچه بانک آلمان، افزایش یافت.

به گزارش گذارنیوز به نقل از رویترز، هر اونس طلا با رشدی ۰٫۳ درصدی یکهزار و ۳۱۴ دلار و ۵۰ سنت افزایش یافت.
دویچه بانک آلمان آمادگی خود را در خصوص توافق برای تصفیه حساب ۱۴ میلیارددلاری با مقامات ایالات متحده قبل از انتخابات ریاست‌جمهوری ماه آینده اعلام کرده است.
بازارهای چین به دلیل تعطیلات ملی یک هفته‌ای نقشی در معاملات جهانی نداشته و حجم معاملات کم بوده است.
هزینه‌های مصرف‌کننده آمریکا در ماه آگوست برای نخستین بار در هفت ماه اخیر کاهش یافت در حالی که تورم نشانه‌هایی از رشد را نشان می‌دهد، آمار متفاوتی که باعث شده فدرال‌رزرو همچنان در خصوص افزایش نرخ بهره دست به عصا حرکت کند.
صندوق‌های تامینی و مدیران پولی جایگاه‌های بلندمدت خود را در کومکس برای نخستین بار در سه هفته اخیر افزایش دادند. بر اساس این گزارش، دارایی‌ها در SPDR، بزرگترین صندوق معاملاتی طلا با افتی ۰٫۱۳ درصدی به ۹۴۷٫۹۵ تن رسید.

افت قیمت طلا باعث شده تا مصرف‌کنندگان در آستانه جشن‌های محلی در هند و تعطیلات ملی یک‌هفته‌ای در چین به خرید این فلز گرانبها روی بیاورند و تقاضای آسیا را تقویت کنند.

[ad_2]

منبع:گذارنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس