تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در جریان معاملات امروز بازار سرمایه تعداد ۱۰۹۰میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۸۶میلیارد ریال در ۵۱هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با ثبت افزایش ۷۲واحدی در ارتفاع ۷۶ هزار و ۷۴۲واحد قرار گرفت. به گزارش ایلنا ، در بازار امروز بیشترین تاثیر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام به […]

[ad_1]

در جریان معاملات امروز بازار سرمایه تعداد ۱۰۹۰میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۸۶میلیارد ریال در ۵۱هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با ثبت افزایش ۷۲واحدی در ارتفاع ۷۶ هزار و ۷۴۲واحد قرار گرفت.

به گزارش ایلنا ، در بازار امروز بیشترین تاثیر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام به نام نمادهای معاملاتی شبندر، رانفور و فاراک شد و در مقابل نمادهای معاملاتی کگل، وغدیر و وپارس با افت خود مانع رشد بیشتر شاخص شدند.


شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز مثبتی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۲۵واحد، کل (هموزن) ۷۱واحد، قیمت (هموزن) ۵۷واحد، آزاد شناور ۱۳۸واحد و شاخص بازار اول ۴۵واحد و شاخص بازار دوم ۱۸۷ واحد رشد کردند.


بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲۲۵میلیون ورقه به ارزش ۷۷میلیارد تومان در ۲۰هزار نوبت، آیفکس ۰٫۱ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۸۰۲واحد قرار گرفت.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس