تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بانک مرکزی امروز پنجشنبه، نرخ ۱۸ ارز را با افزایش، نرخ ۱۲ ارز را با کاهش و نرخ ۹ ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۳۴۹ ریال به ۳۱ هزار و ۳۴۷ ریال رسیده و معادل دو ریال افت کرده است. به گزارش […]

[ad_1]


بانک مرکزی امروز پنجشنبه، نرخ ۱۸ ارز را با افزایش، نرخ ۱۲ ارز را با کاهش و نرخ ۹ ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۳۴۹ ریال به ۳۱ هزار و ۳۴۷ ریال رسیده و معادل دو ریال افت کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز، بانک مرکزی امروز پنجشنبه، نرخ ۱۸ ارز را با افزایش، نرخ ۱۲ ارز را با کاهش و نرخ ۹ ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۳۴۹ ریال به ۳۱ هزار و ۳۴۷ ریال رسیده و معادل دو ریال افت کرده است.

همچنین بر اساس گزارش امروز بانک مرکزی، از ارزش دلار کانادا، دلار استرالیا و ریال عمان کاسته شده به طوریکه در حال حاضر به ترتیب ۲۳ هزار و ۷۲۷ ریال، ۲۳ هزار و ۳۷۹ ریال و ۸۱ هزار و ۴۱۲ ریال قیمت دارند. 

این در حالی است که امروز قیمت سایر ارزها از جمله پوند انگلیس، دینار کویت و یورو همراه با افزایش و به ترتیب معادل ۴۱ هزار و ۵۵۰ ریال، ۱۰۳ هزار و ۹۰۳ ریال و ۳۵ هزار و ۲۴۷ ریال گزارش شده است. 

بر اساس گزارش بانک مرکزی نرخ ارزهای درهم امارات، دلار هنگ‌کنگ، لیر ترکیه، روبل روسیه، ریال قطر، لیر سوریه، ریال سعودی، روپیه سریلانکا و سومونی تاجیکستان نیز، نسبت به روز گذشته ثابت اعلام شده‌ است.

قیمت‌ سایر ارزهای دولتی را در جدول اقتصادنیوز مشاهده کنید:

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس