تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بانک مرکزی امروز پنجشنبه، نرخ ۲۴ ارز را با افزایش، نرخ ۱۳ ارز را با کاهش و نرخ دو ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۲۸۷ ریال به ۳۱ هزار و ۲۹۱ ریال رسیده و معادل ۴ ریال رشد کرده است. به گزارش […]

[ad_1]


بانک مرکزی امروز پنجشنبه، نرخ ۲۴ ارز را با افزایش، نرخ ۱۳ ارز را با کاهش و نرخ دو ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۲۸۷ ریال به ۳۱ هزار و ۲۹۱ ریال رسیده و معادل ۴ ریال رشد کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز، بانک مرکزی امروز پنجشنبه، نرخ ۲۴ ارز را با افزایش، نرخ ۱۳ ارز را با کاهش و نرخ دو ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۲۸۷ ریال به ۳۱ هزار و ۲۹۱ ریال رسیده و معادل ۴ ریال رشد کرده است.

همچنین بر اساس این گزارش، نرخ فرانک سوییس، دینار کویت و دلار استرالیا با افزایش همراه شده است به طوریکه قیمت آنها به ترتیب ۳۲ هزار و ۳۰۲ ریال، ۱۰۳ هزار و ۸۲۸ ریال و ۲۴ هزار و ۴۱ ریال قیمت دارند.

این در حالی است که طبق گزارش بانک مرکزی، نرخ ارزهای پوند انگلیس‌، لیر ترکیه و یورو با کاهش همراه شده و در حال حاضر قیمت آنها به ترتیب معادل ۴۱ هزار و ۷۸۳ ریال، ۱۰ هزار و ۶۶۶ ریال و ۳۵ هزار و ۲۱۳ ریال گزارش‌ شده‌‌ است. 

همچنین نرخ دو ارز درهم امارات و دلار هنگ‌کنگ نسبت به روز گذشته ثابت اعلام شده‌ است.

قیمت‌ سایر ارزهای دولتی را در جدول اقتصادنیوز مشاهده کنید.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس