تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در این لحظه از بازار امروز پنجشنبه، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۶۲ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته چهار تومان افزایش یافته است. به گزارش اقتصادنیوز، در بازار امروز پنجشنبه، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۶۲ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته چهار تومان […]

[ad_1]


در این لحظه از بازار امروز پنجشنبه، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۶۲ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته چهار تومان افزایش یافته است.

به گزارش اقتصادنیوز، در بازار امروز پنجشنبه، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۶۲ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته چهار تومان افزایش یافته است. همچنین پوند انگلیس، یورو، لیر ترکیه و درهم امارات در این لحظه روند صعودی در پیش گرفته‌اند و در حال حاضر به ترتیب معادل چهار هزار و ۶۷۸ تومان، سه هزار و ۹۸۹ تومان، هزار و ۲۲۵ تومان و  ۹۷۴ تومان به فروش می‌رسند. قیمت فرانک سوییس، کرون دانمارک و کرون نروژ نیز به ترتیب یک، سه و یک تومان افزایش یافته است.

این در حالی است که تاکنون نرخ یوان چین و دلار استرالیا به ترتیب سه و چهار تومان کاهش پیدا کرده است و معادل ۵۴۷ تومان و دو هزار و ۷۰۳ تومان قیمت دارند.

 سایر ارزها نیز با  قیمت‌های قبلی خود معامله می‌شوند.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس