تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در بازار امروز (پنج‌شنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۳۹ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته یک تومان افت کرده است. اگرچه نرخ عمده ارزها در این بازار با افزایش همراه شده‌اند. به گزارش اقتصادنیوز، در بازار امروز (پنج‌شنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۳۸ تومان گزارش […]

[ad_1]


در بازار امروز (پنج‌شنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۳۹ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته یک تومان افت کرده است. اگرچه نرخ عمده ارزها در این بازار با افزایش همراه شده‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز، در بازار امروز (پنج‌شنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۳۸ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته یک تومان افت کرده است.

این در حالی است که نرخ عمده ارزها در این لحظه از بازار با رشد همراه شده است. قیمت یورو اروپا و پوند انگلیس که در این لحظه به ترتیب معادل چهار هزار و ۱۷ و چهار هزار و ۶۳۲ تومان اعلام شده با افزایش ۱۸ و دو تومانی همراه بوده‌ است.

نرخ لیرترکیه نیز، چهار تومان افزایش قیمت داشته‌ یک هزار و ۲۲۸ تومان  به فروش می‌رسد. یوان چین، دلار کانادا و دلار استرالیا نیز، نسبت به روز گذشته به ترتیب یک، ۱۰ و هشت تومان افزایش قیمت داشته است. نرخ فرانک سوئیس هم نسبت به روز گذشته ۱۰ تومان افزایش پیدا کرده است.

همچنین کرون سوئد، کرون نروژ و کرون دانمارک به ترتیب دو، دو و یک تومان رشد کرده‌اند و در حال حاضر با قیمت‌های ۴۲۱ تومان، ۴۳۲ تومان و ۵۳۷ تومان به فروش می‌رسند.

قیمت رینگیت مالزی هم نسبت به روز گذشته، یک تومان افزایش یافته است و اکنون با قیمت ۹۱۳ تومان معامله می‌شود. 

 سایر ارزها نیز با قیمت‌های قبلی معامله می‌شوند.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس