تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کارشناس بازار سرمایه گفت: شاخص کل در بازار امروز(سه شنبه) با تغییرات محسوسی همراه نبوده و تا حدودی مثبت بوده است. محمدامین قهرمانی، کارشناس بازار سرمایه در گفت و گو با ایسکانیوز درباره روند بازار امروز گفت: شاخص کل در بازار سرمایه امروز تغییر چندانی نداشته و تا حدودی مثبت بوده است در واقع […]

[ad_1]

بورس

کارشناس بازار سرمایه گفت: شاخص کل در بازار امروز(سه شنبه) با تغییرات محسوسی همراه نبوده و تا حدودی مثبت بوده است.

محمدامین قهرمانی، کارشناس بازار سرمایه در گفت و گو با ایسکانیوز درباره روند بازار امروز گفت: شاخص کل در بازار سرمایه امروز تغییر چندانی نداشته و تا حدودی مثبت بوده است در واقع می توان گفت شاخص کل با افزایش ۴۳ واحدی همراه بوده است که در نهایت در ارتفاع ۷۸ هزار و ۳۶۸واحد قرار گرفت.

وی در ادامه بیان کرد: تقریبا تمامی گروه ها امروز متعادل بودند، با تغییرات محسوسی همراه نبودند و گروه معدنی ها و نیز پالایشی ها روند مثبتی را طی کردند.

قهرمانی گفت: ارزش معاملات در روز جاری تقریبا ۲۲۰ میلیارد تومان بود.

کارشناس بازار سرمایه درباره صنایعی که که امروز بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند، گفت: گروه صنعت (فولاد خوزستان و فولاد مبارکه)، مخابرات و تاحدودی پالایشی ها امروز بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل و روند بازار داشتند.

وی خاطرنشان کرد: صنعت خودرو و تعدادی از شرکت های نفت و گاز بیشترین تاثیر منفی را در بازار امروز داشتند.

قهرمانی وضعیت بازار در روز آینده را اینگونه ارزیابی کرد: براساس پیش بینی ها فردا بازار با روند خاصی همراه نخواهد شد و احتمالا برخی صنایع مانند خودرو روند متعادل تری را طی خواهند کرد.

۴۰۱ /۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس