تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پس از اینکه مقامات ارشد فدرال‌رزرو با اظهارات خود انتظارات را برای افزایش نرخ بهره در نشست هفته‌ آینده کاهش دادند، قیمت طلا در معاملات روز سه‌شنبه افزایش یافت. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رویترز، لائیل برینارد، رئیس هیئت‌مدیره فدرال‌رزرو اعلام کرد: فدرال رزرو باید از حذف سریع حمایت از اقتصاد آمریکا […]

[ad_1]


پس از اینکه مقامات ارشد فدرال‌رزرو با اظهارات خود انتظارات را برای افزایش نرخ بهره در نشست هفته‌ آینده کاهش دادند، قیمت طلا در معاملات روز سه‌شنبه افزایش یافت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رویترز، لائیل برینارد، رئیس هیئت‌مدیره فدرال‌رزرو اعلام کرد: فدرال رزرو باید از حذف سریع حمایت از اقتصاد آمریکا اجتناب کند. اظهارنظری که نشان داد بانک مرکزی در نشست هفته‌آینده نرخ بهره را تغییر نخواهد داد.
یوئیچی ایکمیزو، رئیس مرکز معاملات کالای اساسی استاندارد بانک در توکیو گفت: «این اظهارات باعث شده تا طلا مجددا جان بگیرد. با وجود این، طلا در محدوده ۱۳۰۰ تا ۱۴۰۰ دلار باقی خواهد ماند و من فکر نمی‌کنم تا نشست هفته‌ آینده فدرال‌رزرو،‌ طلا شاهد تغییر عمده‌ای باشد.»
هر اونس طلا در معاملات روز سه‌شنبه با رشدی ۰٫۵ درصدی یکهزار و ۳۲۹ دلار و ۸۰ سنت معامله شد.
معامله‌گران شانس افزایش نرخ بهره را از ۲۴ درصد به ۱۵ درصد کاهش دادند. در حالی که بازارها همچنان درگیر گمانه‌زنی‌ها در خصوص چشم‌انداز نرخ بهره آمریکا هستند، دلار در روز سه‌شنبه حالتی تدافعی به خود گرفت. هر دلار با افتی اندک نسبت به واحد پول ژاپن معادل ۱۰۱٫۷۲ ین معامله شد.
بازار سهام آسیا نیز در معاملات اولیه روز سه‌شنبه رشد اندکی را تجربه کرد که ناشی از صعود شب گذشته وال‌استریت بود.
وانگ تائو، تحلیلگر تکنیکال رویترز اعلام کرد، اونس ممکن است در محدوده سطح مقاومتی ۱۳۳۰ دلاری معامله شده و سپس به روند نزولی خود ادامه دهد.

در بازار فلزات گرانبهای دیگر، هر اونس نقره با ۰٫۸ درصد افزایش قیمت ۱۹ دلار و ۲۱ سنت معامله شد، پلاتین با ۰٫۳ درصد رشد ۱۰۵۶ دلار و ۸۰ سنت به ازای هر اونس قیمت داشت و قیمت هر اونس پالادیوم با رشدی ۰٫۸ درصد به ۶۶۵ دلار و ۸۰ سنت رسید.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس