تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] شهردار منطقه ۲۰ از بررسی ۱۳۰۰ خانواده و شناسایی ۴۵۰ نیازمند واجد شرایط در محدوده شهری و روستاهای  این منطقه جنوبی خبرداد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ تهران، منصور کتانباف با بیان این خبر گفت: با تشکیل کمیته رسیدگی به نیازمندان؛ بعد از ۴ ماه تلاش جهادی و تحقیق های میدانی کارشناسان […]

[ad_1]

شهردار منطقه ۲۰ از بررسی ۱۳۰۰ خانواده و شناسایی ۴۵۰ نیازمند واجد شرایط در محدوده شهری و روستاهای  این منطقه جنوبی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ تهران، منصور کتانباف با بیان این خبر گفت: با تشکیل کمیته رسیدگی به نیازمندان؛ بعد از ۴ ماه تلاش جهادی و تحقیق های میدانی کارشناسان اموربانوان، نیازمندان واجد شرایط این منطقه جنوبی شناسایی شدند و روند رسیدگی به آنها در قالب ستاد اجرایی آغاز شد.

کتانباف با اشاره به اینکه ۴ گروه متخصص متشکل از روانشناس، جامعه شناس و مددکار اجتماعی وظیفه بررسی ۱۳۰۰ خانواده معرفی شده را برعهده داشتند، افزود: این خانواده ها از سوی نواحی هفت گانه و شورایاران معرفی شده بودند که پس از ارزیابی های لازم، با عضویت ۴۵۰ خانواده واجد شرایط، بانک اطلاعاتی نیازمندان منطقه ۲۰ تشکیل شد.

وی با بیان اینکه نیازمندان محدوده حریم و روستاهای شهرری نیز لحاظ شده اند، ادامه داد: اهداء کالاهای اساسی و مورد نیاز معیشتی و ارائه مشاوره های خانوادگی، پزشکی، تحصیلی و تغذیه ای از جمله خدماتی است که برای این خانواده های نیازمند برنامه ریزی شده است.

کتانباف به استفاده از ظرفیت خیرین نیز اشاره کرد و افزود: پرونده های خانواده های نیازمند دارای اطلاعات کامل پزشکی، اجتماعی و معیشتی است و خیرین علاقه مند می توانند با مراجعه به شهرداری منطقه ۲۰ ، نسبت به کمک و دستگیری این خانواده ها در زمینه های مذکور اقدام کنند.

شهردار منطقه ۲۰ در پایان گفت: مدیریت شهری آمادگی کامل برای جذب اعضاء جدید به این بانک اطلاعاتی را همچنان دارد و متقاضیان می توانند به این مجموعه مراجعه کنند تا در صورت داشتن شرایط لازم از خدمات اجتماعی و فرهنگی بهره مند شوند.

[ad_2]

منبع :تدبیر ۲۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس