تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] باشگاه منچستریونایتد در وبسایت خود این انتقال را تایید کرده است. پوگبا روز گذشته وارد منچستر شد و تست های پزشکی یونایتد را نیز با موفقیت پشت سر گذاشت. پل پوگبا با امضای قراردادی ۵ ساله به ارزش ۱۱۰ میلیون یورو از یوونتوس به منچستریونایتد پیوست. ۰۷به گزارش “ورزش سه”، پس از کش و […]

[ad_1]

باشگاه منچستریونایتد در وبسایت خود این انتقال را تایید کرده است. پوگبا روز گذشته وارد منچستر شد و تست های پزشکی یونایتد را نیز با موفقیت پشت سر گذاشت.

پل پوگبا با امضای قراردادی ۵ ساله به ارزش ۱۱۰ میلیون یورو از یوونتوس به منچستریونایتد پیوست.

۰۷به گزارش “ورزش سه”، پس از کش و قوس های فراوان، سرانجام بامداد امروز پل پوگبا قرارداد خود با یونایتدها را قطعی کرد. او که سال ۲۰۱۲ به عنوان بازیکن آزاد از یونایتد راهی یوونتوس شده بود، حال با قراردادی ۵ ساله به ارزش ۱۰۵ میلیون یورو بعلاوه ۵ میلیون یورو بر اساس یکسری بندهای خاص، به باشگاه سابق خود بازگشته است. بدین ترتیب او با پیشی گرفتن از گرت بیل، به گران ترین بازیکن دنیا بدل شد و رکورد نقل و انتقالات تاریخ فوتبال را شکست.

 

 باشگاه منچستریونایتد در وبسایت خود این انتقال را تایید کرده است. پوگبا روز گذشته وارد منچستر شد و تست های پزشکی یونایتد را نیز با موفقیت پشت سر گذاشت. او در اینستاگرام خود با انتشار پیامی ضمن تشکر و قدردانی از باشگاه یوونتوس و هوادارانش، پیوستنش به یونایتد را تایید کرده است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس