تاریخ انتشار: ۱۱ اسف ۱۳۹۳

جنجال بر سر اظهارات مرتضی آقاتهرانی در برنامه شناسنامه موجب شد افشاگری های گسترده ای از سوی احمدی نژادی ها صورت گیرد . به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری آریا، در میان این واکنش ها یک نکته چندان دیده نشد . آنهم جایی که یکی از سایت های نزدیک به محمود احمدی نژاد به برخی اختلافات […]

جنجال بر سر اظهارات مرتضی آقاتهرانی در برنامه شناسنامه موجب شد افشاگری های گسترده ای از سوی احمدی نژادی ها صورت گیرد .
به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری آریا، در میان این واکنش ها یک نکته چندان دیده نشد . آنهم جایی که یکی از سایت های نزدیک به محمود احمدی نژاد به برخی اختلافات درونی جبهه پایداری و نگاه حاکم در این تشکل نوپدید اشاره شده بود.

رسایی

سایت دولت بهار در بخشی از مطلب خود نوشته بود :«عوامل حزب پایداری از صدر تاذیل آنچه رهبری مساله ای فرعی و فاقد اهمیت خوانده بودند را به اصلی ترین مساله کشور تبدیل کردند و با دلایلی به مراتب سخیف تر از آنچه مرتضی آقاتهرانی درباره یهودی خوانده شدن محمود احمدی نژاد بیان کرده بود، رئیس جمهور کشور را فراماسونر، بهایی، تیر سه شعبه در گلوی نظام و شدیدترین خطر از صدر اسلام تا کنون نامیدند، با این وجود این استاد اخلاق لام تا کام سخن نگفت. خطای استراتژیک این حزب به اصلی ترین عامل پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری تبدیل شد و امروز ۲۰ ماه از حاکم شدن یاران اکبر هاشمی رفسنجانی بر قوه مجریه سپری می شود. چندی پیش مادر محمود احمدی نژاد مرحوم شد، حتی حسن روحانی و اکبر هاشمی رفسنجانی که احمدی نژاد را اصل انحراف نامید هم به رئیس جمهور سابق تسلیت گفتند اما از پیام تسلیت دبیر کل و استاد اخلاقِ دبیر کل خبری نشد؛ در جهان تنگ و کوچک این حزب حتی برای مهدی کوچک زاده و حمید رسایی هم جایی نیست.»
این طعنه اشاره به ماجرای انشعاب اولیه جبهه پایداری داشت . ماجرایی که برای اولین بار خبرگزاری آریا از آن پرده برداشته بود.
آریا در شهریور سال ۹۱ با اشاره به جدایی رسایی و کوچک زاده خبر از ایجاد شاخه ای مهم در این تشکل نوپدید داده بود .
بعد از انتشار این گزارش بازار تایید و تکذیب ها داغ شد .
یک عضو جبهه پایداری در آن زمان درباره دلایل جدایی و انشعاب مهدی کوچک زاده گفته بود :« وقتی ما در مجلس هم به جبهه انحرافی حمله می‌کردیم به آقای کوچک‌زاده برمی‌خورد.» این اظهارات علی محمد بزرگواری به نوعی تایید جدایی های تازه در پایداری را تایید می کرد
البته این خبر با واکشن تند مهدی کوچک زاده مواجه شده بود . او در جمع خبرنگاران گفته بود : من می خواهم پاسخ یاوه گویی های خبرگزاری آریا را بدهم که هیچ انشقاقی در جبهه پایداری وجود ندارد. خبرگزاری آریا و هم پیاله هایش بدانند اگر دروغ های آنها قبل از انتخابات مجلس که مدعی می شدند آیت الله مصباح یزدی از این جبهه اعلام برائت کرده و ربطی به این جبهه ندارد را مردم باور کردند خبر دروغ اخیر آنها را نیز باور خواهند کرد.کوچک زاده تاکید کرده بود: اینها می خواهند جبهه پایداری را وارد بگو مگو های بی حاصل سیاسی کنند در حالی که جبهه پایداری وارد بازی های سیاسی نمی شود.وی ضمن تکذیب جدا شدن خود وحمید رسایی از جبهه پایداری گفته بود: خبرگزاری آریا و همپیاله هایش به آرزویشان نمی رسند.
حالا دو سال پس از آن ماجرا ها ، سایت دولت بهار با افشاگری خود ضمن تایید مجدد خبر خبرگزاری آریا از علت این جدایی خبر داده و گفته است :« در جهان تنگ و کوچک این حزب حتی برای مهدی کوچک زاده و حمید رسایی هم جایی نیست.»

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس