تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۴

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور درجمع چندنفر باقی مانده از اجتماع کننده مخالف برجام مقابل مجلس، اجتماع غیرقانونی آنان را قانونی دانست.

به گزارش “گذارخبر” حجت الاسلام حمید رسایی درآخرین لحظات حضور اجتماع کنندگان مقابل مجلس خطاب به این افراد افزود: اجتماع شما مقابل مجلس شورای اسلامی غیر قانونی نیست و از نظر من شما تکلیف خود را انجام داده اید و با این سیر اندیشه مطمئن هستم برجام در این مجلس تصویب نخواهد شد.
وی در مورد پیام دفتر رهبر معظم انقلاب مبنی برترک اجتماع گفت: در تماس هایی که بنده داشته ام با منابع موثق این خبر صحت دارد.
رسایی افزود: بسیاری از اقشار مختلف مردم از جمله معلمان، پزشکان و … مقابل مجلس شورای اسلامی به منظور طرح مطالبات خود مقابل مجلس جمع می شوند و شما نیز دغدغه ای جدی دارید که همان دغدغه ما نیز هست، پس تجمع شما از نظر من غیر قانونی نیست.
وی گفت: دیروز رهبرمعظم انقلاب مسئله بررسی برجام را بر عهده نمایندگان مجلس قرار داد و من مطمئن هستم هیچ نماینده ای در مجلس راضی نیست که برجام به صورت یک طرح و کامل و جامع تایید شود.
رسایی افزود: بیشتر نمایندگان مجلس نگران مسئله برجام هستند بنابراین از این مجلس تایید برجام بیرون نمی آید.
وی گفت: نکته اینجاست کسی که شعار علیه مجلس، رییس آن و نمایندگان دهد، خائن و نفوذی است.
پس از صحبت های رسایی و خواندن بیانیه ای، تجمع کنندگان با تکبیر هایی از جمله الله اکبر، مرگ بر آمریکا و انگلیس رفته رفته متفرق شدند و درحال ترک محل هستند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس