تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری،دبیرو هیئت اجرایی تشکیلات خانه کارگر مازندران از دفتر روزنامه کارو کارگرو خبرگزاری ایلنا بمناسبت هفته خبرنگار باز دید کردند. در این بازدید نصراله دریابیگی با بیان اینکه خبرنگاران و اصحاب رسانه امانتداران جامعه هستند گفت:هیچگاه نباید خیانت در امانت صورت بگیرد، دست بردن در اصل واقعیت […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری،دبیرو هیئت اجرایی تشکیلات خانه کارگر مازندران از دفتر روزنامه کارو کارگرو خبرگزاری ایلنا بمناسبت هفته خبرنگار باز دید کردند.


در این بازدید نصراله دریابیگی با بیان اینکه خبرنگاران و اصحاب رسانه امانتداران جامعه هستند گفت:هیچگاه نباید خیانت در امانت صورت بگیرد، دست بردن در اصل واقعیت این یک خیانت بزرگ به حال جامعه است.


وی تصریح کرد:خبرنگاران و سرپرست روزنامه کارو کارگر و خبرگزاری ایلنا در استان بخوبی توانسته اند مشکلات کارگران و بازنشستگان را به ترسیم بکشند.


دبیراجرایی تشکیلات خانه کارگر مازندران خبرنگار را واسطه بین مردم و مسئولین دانست و گفت: خبرنگار باید به سمت کشف حقیقت برود و سرعت عمل را سرلوحه کار خود قرار دهد و همواره در انتشار اخبار،  امین و صادق باشد.


رئیس هیئت مدیره کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی مازندران تصریح کرد:حل مشکلات و معضلات جامعه، حرفه ای بودن، روشن و روان نوشتن و درست کار بودن و استفاده از شیوه های گوناگون خبرنگاری از وظایف خبرنگاران می باشد.


عضو شورای شهر قائمشهر با اشاره به اینکه رسانه موفق مدیون زحمات و تلاشهای بی وقفه خبرنگاران و رابطین خبری است تصریح کرد :به هر حال ارتباطات امروزه به قدری حائز اهمیت است که گاهی عدم اعتنا به این مقوله مهم و یا بهره برداری نادرست و ناقص از آن می تواند بر سرنوشت ملت تاثیر گذارده و آن را به بیراهه کشاند بنابراین خبرنگاران و رابطین خبری به عنوان عضوی از نظام ارتباطاتی می توانند سهم مهمی در این زمینه ایفا کنند.


 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس