تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، اسد اله درویش امیری، شامگاه سه شنبه (۹شهریور) در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اگر رسانه ها و جامعه خبری زمینه بیان حقایق را داشته باشند به شایستگی به وظایف خود عمل می کنند، اظهارداشت: رسانه ها می‌توانند دارای نقش مهمی بین مردم ومسئولین در جامعه داشته […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، اسد اله درویش امیری، شامگاه سه شنبه (۹شهریور) در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اگر رسانه ها و جامعه خبری زمینه بیان حقایق را داشته باشند به شایستگی به وظایف خود عمل می کنند، اظهارداشت: رسانه ها می‌توانند دارای نقش مهمی بین مردم ومسئولین در جامعه داشته باشند.


استاندار زنجان ، کمک رسانه‌ها را در ایجاد اعتماد مردم به دولت مهم ارزیابی کرد وگفت: اصحاب رسانه باید حقایق را به مردم باز گو کنند.


وی، در ادامه با بیان اینکه خبرنگاران در لابه لای مردم و دارای ارتباط تنگاتنگ با مردم هستند،تصریح کرد: رسانه ها و خبرنگاران باید از مسیر درست و صحیح اطلاع رسانی کنند.


استاندار زنجان، همچنین  با اشاره به وجود سلایق گوناگون سیاسی و اختلاف سلیقه در بین اصحاب رسانه در جامعه یادآورشد: هوشیاری و دقت نظر در اطلاع رسانی با در نظر گرفتن نقاط قوت باشد.


استاندار زنجان، با بیان اینکه هفته دولت بعنوان فرصت مطلوب برای ارائه کارنامه دولت به مردم است، خاطر نشان کرد: مهمترین مسئله در برنامه اجرایی هفته دولت به ثمر رساندن پروژه ها است.


درویش امیری، در پایان سخنان خود، نقد درونی دستگاههای اداری و اجرایی را در هفته دولت مهم ارزیابی کرد وگفت: هفته دولت باید با نقد درونی دستگاه‌ها همراه باشد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس