تاریخ انتشار: ۰۷ خرد ۱۳۹۵

– مسئول مرکز راهبردی سپاه الغدیر استان یزد گفت: مهمترین رسالت کنونی اقشار مختلف بسیج انجام فعالیت های علمی و فکری و کمک به مدیران اجرایی برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی است .

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا سرهنگ غلامحسین دشتی پنجشنبه شب در جمع بسیجیان عضو مجمع عالی بسیج مهریز افزود: بسیج باید در هرجا که کشور و انقلاب اسلامی به او نیاز دارد به نقش آفرینی و خدمت بپردازد .
وی ادامه داد: حفظ و حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن و مقابله با اهداف مختلف دشمنان در هر عصر و زمان از رسالت های اصلی بسیج و بخصوص اقشار مختلف عضو مجامع عالی آن است .
مسئول مرکز راهبردی سپاه الغدیر یزد اظهار داشت: بسیج در زمان کنونی بر حسب تکلیف قانونی ، ملی و دینی خود نسبت به راه اندازی مجامع مختلف فرهنگی و علمی و بهره گیری از نخبگان فعالیت می کند .
دشتی گفت: در قالب اقشار مختلف کارگروه های مختلف تخصصی با حضور فرهیختگان در تمامی مناطق و شهرستان های تابعه استان یزد تشکیل شده و طبق مقررات فعالیت دارند .
وی افزود: در این کارگروه های تخصصی مسائل و مشکلات مختلف مناطق بصورت کلی شناسایی و مورد بررسی قرار می گیرد و نسبت به ارائه راهکار به مدیران اجرایی اقدام می کند .
این مسئول تاکید کرد: تاکنون در راستای فعالیت کارگروه های تخصصی بسیج برنامه های مختلف فرهنگی به مدیران اجرایی یزد و شهرستان ها ابلاغ که نقش مهمی در حل و فصل امور داشته است.
دشتی به موضوع مهم اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری در سالجاری اشاره و اظهار داشت: از محورهای مهم کارگروه های تخصصی بسیج در امسال همین بررسی و ارائه راهکار در خصوص اقتصاد مقاومتی است .
وی افزود: برای اجرایی شدن توصیه های مقام معظم رهبری همه مدیران و مردم و اقشار بسیج خیلی مسئولیت دارند و باید با ارائه طرح ها و نظرات برای تحقق این مهم کمک کنند .
شهرستان مهریز با ۵۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری شهر یزد قرار دارد و دارای ۲۰۰ پایگاه مقاومت و ۱۵ هزار بسیجی است .
۷۵۴۱/ ۶۱۹۷

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس