تاریخ انتشار: ۰۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بنا به گزارش شبکه دو تلوزیون رژیم صهیونیستی نیروهای ویژه آمریکایی از تجارب ارتش اسرائیل در زمینه مبارزه با” تروریسم” استفاده کردند. تلویزیون رژیم صهیونیستی از رزمایش مشترک ارتش این رژیم با تفنگداران دریایی آمریکا در صحرای نقب خبر داد و تصاویری از این رزمایش را متتشر کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از […]

[ad_1]

بنا به گزارش شبکه دو تلوزیون رژیم صهیونیستی نیروهای ویژه آمریکایی از تجارب ارتش اسرائیل در زمینه مبارزه با” تروریسم” استفاده کردند.

تلویزیون رژیم صهیونیستی از رزمایش مشترک ارتش این رژیم با تفنگداران دریایی آمریکا در صحرای نقب خبر داد و تصاویری از این رزمایش را متتشر کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری العهد،  شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد: طی این رزمایش که هفته گذشته با عنوان “نوبل شرلی” در صحرای نقب برگزار شد، نیروها عملیات هلی برن در خطوط مقدم، انتقال زخمی شدگان از عمق میدان، استفاده از دستگاه‌های پزشکی وابسته به دو ارتش و عملیات در زیر زمین و عملیات شبانه را در تأسیسات شهرک “بیتسالیم” تمرین کردند.

بنا به گزارش شبکه دو تلوزیون رژیم صهیونیستی نیروهای ویژه آمریکایی از تجارب ارتش اسرائیل در زمینه مبارزه با” تروریسم” استفاده کردند.

همچنین تلویزیون اسرائیل گزارش داد سه هفته پیش نیز رزمایش مشترکی با استفاده از موشک‌های “هیتس” برگزار شد که هدف از آن آموزش برای برخورد با شرایطی است که در آن هزاران موشک از لبنان به سمت اسرائیل شلیک می‌شود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس