تاریخ انتشار: ۲۷ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] وبسایت نود: در زمان حضور لوئیس فن خال در منچستر یونایتد این باشگاه برای جذب توماس مولر اقدام کرد اما بایرن مونیخ پیشنهاد سنگین تیم انگلیسی را نپذیرفتند. منچستر یونایتد که تابستان امسال برای جذب پل پوگبا رکورد نقل و انتقالات در فوتبال را شکست قبل از آن قصد داشت برای توماس مولر چنین […]

[ad_1]

وبسایت نود: در زمان حضور لوئیس فن خال در منچستر یونایتد این باشگاه برای جذب توماس مولر اقدام کرد اما بایرن مونیخ پیشنهاد سنگین تیم انگلیسی را نپذیرفتند. منچستر یونایتد که تابستان امسال برای جذب پل پوگبا رکورد نقل و انتقالات در فوتبال را شکست قبل از آن قصد داشت برای توماس مولر چنین هزینه ای صرف کند.

رد پیشنهاد هنگفت منچستربونایتد برای مولر

یان کریستین درزن عضو هیئت مدیره باشگاه بایرن مونیخ و ناظر مالی باشگاه در مصاحبه با بیلد درباه پیشنهاد ۱۰۰ میلیون یورویی منچستر یونایتد برای مولر گفت:

واقعا خبرهایی بود، یک فاکس از انگلیس به دست ما رسید. برای ما فروش توماس مولر هیچ وقت یک بحث و ایده نبوده است. اگر بازیکنی با تیم ما وفق پیدا کرده باشد ما باید احمق باشیم که برای شکستن رکورد نقل و انتقالات او را به تیم دیگر واگذار کنیم و با این کار تیم خود را ضعیف کنیم.

توماس مولر ۲۷ ساله در این فصل برای کسب پنجمین قهرمانی متوالی اش در بوندس لیگا تلاش می کند. مولر در این فصل عملکردی بسیار ضعیف داشته و شاید بتوان گفت بدترین فصل فوتبالی خود را سپری می کند.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس