تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] برنامه «ردپای تو» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو از چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه و همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس روانه آنتن شبکه دو می‌شود. به گزارش ایلنا، «ردپای تو» ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس در میان نوجوانان را هدف گرفته و با بخش‌هایی نظیر «جهت اطلاع»؛ گزارشی از فعالیت‌های […]

[ad_1]

برنامه «ردپای تو» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو از چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه و همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش ایلنا، «ردپای تو» ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس در میان نوجوانان را هدف گرفته و با بخش‌هایی نظیر «جهت اطلاع»؛ گزارشی از فعالیت‌های گوناگون نوجوانان بسیجی، «کاشی»؛ گفتگو با نوجوانان پیرامون آرزوها، ایده‌ها و تلاش‌هایشان به منظور ساختن آینده‌ای روشن برای کشور و «تا رسیدن»؛ به معرفی نوجوانان نخبه می‌پردازد.


مجریان این برنامه نوجوانانه عبارتند از: فاطمه پارساچهر، آرش گویا، محمدحسن عباسی و مائده خسروی که به تهیه‌کنندگی خدیجه شهبازی و کارگردانی محمد میرمعصومی، چهارشنبه و پنجشنبه این هفته ساعت ۱۷ روی آنتن می‌رود و سپس به‌صورت هفتگی در جدول پخش شبکه دو قرار خواهد گرفت.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس