تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سرپرست کاروان المپیک ایران در واکنش به صحبت های لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال با بیان اینکه آنالیزور این تیم تمام وقت در دهکده و در کنار ملی پوشان بوده و در مسابقات نیز حضور خواهد داشت، گفت: اظهارات این مربی یعنی قصاص قبل از جنایت. به گزارش ایسکانیوز، اصغر رحیمی در خصوص صحبت […]

[ad_1]

لوزانو

سرپرست کاروان المپیک ایران در واکنش به صحبت های لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال با بیان اینکه آنالیزور این تیم تمام وقت در دهکده و در کنار ملی پوشان بوده و در مسابقات نیز حضور خواهد داشت، گفت: اظهارات این مربی یعنی قصاص قبل از جنایت.

به گزارش ایسکانیوز، اصغر رحیمی در خصوص صحبت های مطرح شده سرمربی تیم ملی والیبال گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی در خصوص سازماندهی کاروان نداشته و نداریم و فکر می کنم منظور ایشان بیشتر مربوط به مشکلات دهکده و میزبان باشد.
وی ادامه داد: ایران همانند تمام کشورهای دنیا باید کاروانی منظم و هماهنگ داشته باشد که به همین دلیل هم اعلام کرده ایم همه اعضای کاروان از لباس های ورزشی آبی رنگ منقش به نام ایران استفاده کنند. بحث ایشان در خصوص اینکه روزی دوبار با این لباس ها تمرین می کنند، کمی عجیب است چرا که هیچ رشته ای با گرم کن و لباس گرم ورزشی تمرین نمی کند و هر رشته مطابق با ماهیت آن ورزش لباس مخصوص تمرین دارد.
رحیمی یادآور شد: تمامی امکانات و همچنین مشکلات دهکده مشترک و برای تمام تیم هاست. این بدان معناست که هم امکانات رفاهی و هم مشکلاتی مانند شلوغ بودن صف لباسشویی مختص تمام تیم ها و کشورهاست و هر کسی که تجربه المپیک و اسکان در دهکده بازی ها را داشته، می داند که در اینجا تیم آمریکا و چین با تیم های جیبوتی و گابون هیچ تفاوتی و ارجحیتی ندارند.
سرپرست کاروان ورزشی ایران به صحبت های لوزانو در خصوص نبود آنالیزور در ترکیب تیم اشاره کرد و گفت:دو ماه پیش و با هماهنگی شخص رئیس فدراسیون والیبال و با توجه به محدودیت برای صدور کارت اعضای کادر فنی تیم ها مقرر شد تا فقط محل اسکان آنالیزور تیم ملی خارج از دهکده باشد، اما تمامی هماهنگی های لازم برای حضور وی در دهکده و بازیها فراهم شد.
وی در ادامه گفت: در این زمینه نیز باید توضیح دهم که طبق وعده، آنالیزور تیم ملی والیبال بصورت تمام وقت در دهکده و تمرینات کنار کادر فنی و ملی پوشان حضور داشته و در مسابقات نیز با آی دی کارت موقت براحتی حضور می یابد. موضوع اینجاست که تا کنون مسابقه ای برگزار نشده که آنالیزور تیم ملی در آن غیبت داشته باشد؛ این بحث یعنی قصاص قبل از جنایت.
رحیمی در پایان در خصوص نفرات حاضر در رژه نیز گفت: طبق تصمیم کادر سرپرستی مقرر شد تمام نفراتی که در رژه نیستند، بلیت حضور در افتتاحیه را دریافت کنند که طبق همین تصمیم به تمام افراد بلیت ارائه شد. برخی مثل لوزانو آمدند و برخی دیگر هم تشخیص دادند که به ورزشگاه نیایند.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس