تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر کشور با اشاره برخی تحلیل ها مبنی بر تلاش دشمنان برای انتخابات سال آینده گفت: مردم در انتخابات سال ۹۶ ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی و میاندوره ای مجلس بار دیگر عظمت خود را به دشمنان نشان خواهند داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی درجمع نمازگزاران سیاسی و عبادی […]

[ad_1]

رحمانی فضلی

وزیر کشور با اشاره برخی تحلیل ها مبنی بر تلاش دشمنان برای انتخابات سال آینده گفت: مردم در انتخابات سال ۹۶ ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی و میاندوره ای مجلس بار دیگر عظمت خود را به دشمنان نشان خواهند داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی درجمع نمازگزاران سیاسی و عبادی نمازجمعه گرگان با اشاره به گذشت سه سال از عمر دولت تدبیر و امید افزود: سه چهار ماه قبل از انتخابات سال ۹۲ هجمه فراوان دشمنان نظام را در حوزه های مختلف شاهد بودیم.
وی اظهارکرد: بحث تحریم ها و فشارهای اقتصادی آن ها را به این تحلیل رسانده بود که می توانند با فشار به ایران و سخت کردن شرایط اقتصادی یک تنش بزرگ سیاسی ایجاد کنند و می خواستند انتخابات را یک درگیری و تنش تبدیل کنند.
وزیرکشورتصریح کرد:مردم ایران با برگزاری یک انتخابات آرام و مناسب تمام نقشه های آنان را خنثی کردند و رهبر معظم انقلاب نیز آن زمان بر حضور پرشور و با شکوه مردم و حق الناس بودن رای مردم تاکید داشتند.
رحمانی فضلی افزود: اراده مردم در انتخابات سال ۹۲ در انتخاب دکتر روحانی تجلی پیدا کرد.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس