تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر کشور گفت: رونق اقتصادی امروز برای کشور ضروری است چرا که وارد یک رقابت نفس گیر شده ایم و امید مسلمین نیز به ما است و باید این موضوع را در عمل ثبت کنیم. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی روز یکشنبه در مراسم افتتاح […]

[ad_1]

وزیر کشور گفت: رونق اقتصادی امروز برای کشور ضروری است چرا که وارد یک رقابت نفس گیر شده ایم و امید مسلمین نیز به ما است و باید این موضوع را در عمل ثبت کنیم.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی روز یکشنبه در مراسم افتتاح و کلنگ زنی متمرکز ۸۲ پروژه عمرانی و تولیدی اشتغال زا شهرستان علی آباد کتول افزود: دنیا قبول کرده است که اسلام دین برتر و فلسفه آن خدشه ناپذیر است اما هنوز در این که اسلام و قوانین اسلامی می توانند بنیان های اقتصادی محکمی ایجاد کنند، شک و شبهه دارند که ما باید در این زمینه نیز موفق شویم.

وی به تاکید رهبر معظم انقلاب بر تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: باید این موضوع به یک تئوری همه گیر در حوزه اقتصاد جهانی تبدیل کنیم.

وزیر کشور تصریح کرد: دولت به مساله اقتصاد مقاومتی ایمان دارد و آن را یک تکلیف می داند و رییس جمهوری و معاون اول رییس جمهوری به عنوان فرمانده قرارگاه مرکزی اقتصاد مقاومتی مدام پیگیر این موضوع هستند.

وی ادامه داد: سه استان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی به وزارت کشور واگذار شده اند و من در این استان ها به عنوان جانشین فرمانده قرارگاه مرکزی اقتصاد مقاومتی مسوولیت دارم.

وزیر کشور یادآور شد: رییس جمهوری پس از موفقیت در این استان ها دستور دادند برای هر استان یک وزیر مُعین تعیین شود که برای استان گلستان وزیر کار ،تعاون و رفاه اجتماعی انتخاب شده است.

رحمانی فضلی با بیان این که قوانین و دستورالعمل های خوبی در حوزه رفع موانع تولید تصویب و ابلاغ شده است، گفت: بانک ها ۱۶ هزار میلیارد تومان برای صنایع کوچک و متوسط درنظر گرفته اند که تا پایان شهریورماه تخصیص داده می شود.

وی افزود: دولت یازدهم نیز تاکنون ۱۰۰ اختیار را به واحدهای استانی تفویض کرده است، نگاه دولت این است که استان ها به جایگاه اصلی خود برسند و فعال شوند.

وی تاکید کرد گزارش سفر به استان گلستان را به رییس جمهوری و اعضای هیات دولت ارایه می دهم تا بتوانیم مسایل و مشکلات این استان را حل و فصل کنیم.

۲۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس