تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر کشور در جمع خبرنگاران گفت: از پروژه های اقتصادی که در این مناطق اجرا شده بازدید بعمل آمده و تصمیمات قبلی ارزیابی می شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در سفر دو روزه به استان کرمان در جمع خبرنگاران گفت: پیرو سفر […]

[ad_1]

نشست صمیمی وزیر کشور با اصحاب رسانه

وزیر کشور در جمع خبرنگاران گفت: از پروژه های اقتصادی که در این مناطق اجرا شده بازدید بعمل آمده و تصمیمات قبلی ارزیابی می شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در سفر دو روزه به استان کرمان در جمع خبرنگاران گفت: پیرو سفر های استانی در خصوص پیگیری طرح های اقتصاد مقاومتی در جنوب کرمان حضور پیدا کردیم و از شهرستان جیرفت، قلعه گنج و رودبار جنوب بازدید خواهیم داشت.
وی با اشاره به برگزاری جلسه اقتصاد مقاومتی در این مناطق افزود: طرح ها و برنامه هایی که اجرایی شده است بررسی شده و همچنین طرح هایی که با مانع مواجه هستند، در سطح ملی مورد بررسی قرار خواهند گرفت.
رحمانی فضلی همچنین در خصوص برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شوراها و میان دوره ای مجلس اظهار کرد: با توافقی که با شورای نگهبان صورت گرفته ۲۲ اردیبهشت ماه سال آینده این انتخابات برگزار خواهد شد.
وی بیان داشت: با برنامه ریزی ها و هماهنگی های انجام شده انتخابات خوبی پیش رو خواهیم داشت.
بنا براین گزارش وزیر کشور، استاندار کرمان و جمعی از مسئولان هم اکنون جیرفت را به مقصد شهر نمونه اقتصاد مقاومتی قلعه گنج ترک کردند.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس