تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر کشور به منظور بازدید و بررسی پروژه‌های اقتصاد مقاومتی وارد شهرستان جیرفت شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ عبدالرضا رحمانی‌فضلی ظهر چهارشنبه به منظور بازدید و بررسی پروژه های اقتصاد مقاومتی وارد استان کرمان شد. بازدید از پروژه های اقتصاد مقاومتی شهرستان قلعه گنج و حضور در […]

[ad_1]

رحمانی فضلی

وزیر کشور به منظور بازدید و بررسی پروژه‌های اقتصاد مقاومتی وارد شهرستان جیرفت شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ عبدالرضا رحمانی‌فضلی ظهر چهارشنبه به منظور بازدید و بررسی پروژه های اقتصاد مقاومتی وارد استان کرمان شد.

بازدید از پروژه های اقتصاد مقاومتی شهرستان قلعه گنج و حضور در جلسه تبیین طرح شهر نمونه اقتصاد مقاومتی قلعه گنج از اهم برنامه های روز نخست سفر وزیرکشور به استان کرمان می باشد.

وزیر کشور در ادامه سفر خود به جنوب استان کرمان در روز پنج‌شنبه به شهرستان رودبار جنوب سفر می‌کند و در این سفر از طرح‌های اقتصاد مقاومتی این شهرستان رودبار بازدید می‌کند.

رحمانی فضلی پس از بازدید از طرح‌های شهرستان رودبار جنوب، در جلسه شورای اداری، دهیاری‌ها، شوراهای روستایی و شهرداری‌های شهرستان‌های جنوب کرمان که در شهرستان جیرفت برگزار می شود، حضور می یابد.

گفتنی است وزیر کشور برای دومین مرتبه در سال جاری به منظور بازدید و بررسی پروژه های اقتصاد مقاومتی به استان کرمان سفر می کند.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس