تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] هافبک آبی‌پوشان با بیان این نکته که استقلال شرایط خوبی دارد اعلام کرد در دربی تنها به دنبال برد هستند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت باشگاه استقلال، بختیار رحمانی درباره وضعیت آبی‌پوشان در آستانه دربی گفت: استقلال در نتیجه‌گیری عملکرد خوبی نداشته اما در چند بازی آخر شرایط خوبی داشتیم و […]

[ad_1]

بختیار رحمانی

هافبک آبی‌پوشان با بیان این نکته که استقلال شرایط خوبی دارد اعلام کرد در دربی تنها به دنبال برد هستند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت باشگاه استقلال، بختیار رحمانی درباره وضعیت آبی‌پوشان در آستانه دربی گفت: استقلال در نتیجه‌گیری عملکرد خوبی نداشته اما در چند بازی آخر شرایط خوبی داشتیم و موقعیت‌های زیادی را خلق کردیم.

وی ادامه داد: از لحاظ بدنی نیز بسیار خوب بودیم و فکر می‌کنم تنها بدشانسی، مانع نتیجه‌گیری ما بود و امیدوارم بدشانسی در دیدار دربی دست از سر ما بردارد.

رحمانی درباره شرایط دیدار با پرسپولیس تصریح کرد: این دیدار مطمئناً دیداری سخت و حساس است اما امیدوارم شرایط خوب‌مان را حفظ کنیم تا بتوانیم در این دیدار سخت دست پر میدان را ترک کنیم. در این دیدار تنها به دنبال برد هستیم و بی‌توجه به دیگر مسائل آماده این دیدار می‌شویم.

هافبک استقلال افزود: نمایش ما در بازی‌های آخر واقعاً امیدوارکننده بود و شرایط فوتبالی بسیار خوبی داریم. روز جمعه باید نمایشی حساب شده داشته باشیم و بدون استرس فوتبالی که کادرفنی می‌خواهد را در زمین پیاده کنیم.

بازیکن طراح آبی پوشان در پاسخ به این سوال که آیا استرس باعث فرصت‌سوزی در دیدارهای استقلال شده، گفت: استرس همیشه در فوتبال وجود دارد اما در دیدار با ماشین سازی موقعیت‌های گل ما زمانی از دست رفت که از حریف پیش بودیم و نمی‌شود گفت به دلیل استرس این توپ‌ها تبدیل به گل نشد. روز یکشنبه دروازه‌بان ماشین‌سازی عملکرد بسیار خوبی داشت و حتی روی گلی که خورد نیز ضربه کاوه رضایی را به خوبی مهار کرد و در برگشت دروازه او باز شد.

رحمانی صحبت‌های خود را خطاب به هواداران استقلال تمام کرد: شرایط استقلال واقعا خوب است و از لحاظ بدنی و فوتبالی نسبت به ابتدای فصل بهتر شدیم. همه تیم می‌دانند با وجود اینکه امتیازات در شأن استقلال نیست اما هواداران به خوبی از ما حمایت کردند و امیدواریم روز دربی نیز در ورزشگاه حاضر شوند. ما نیز می‌خواهیم همه حمایت‌های آنها را در روز دربی جبران کنیم و باعث شادی دل هواداران باشیم.

۶۰۳/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس