تاریخ انتشار: ۱۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر اقتصاد و دارایی به عنوان رییس مجمع ۹ بانک دولتی، بانک صنعت و معدن را در ارزیابی ها به عنوان رتبه اول اعلام کرده است. وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: در ارزیابی انجام شده وزارت امور اقتصاد و دارایی از بانک های دولتی، بانک صنعت ومعدن به دلیل عملکرد مطلوب خود […]

[ad_1]

وزیر اقتصاد و دارایی به عنوان رییس مجمع ۹ بانک دولتی، بانک صنعت و معدن را در ارزیابی ها به عنوان رتبه اول اعلام کرده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: در ارزیابی انجام شده وزارت امور اقتصاد و دارایی از بانک های دولتی، بانک صنعت ومعدن به دلیل عملکرد مطلوب خود رتبه اول را کسب کرد.
رتبه نخست بانک صنعت ومعدن در ارزیابی وزارت اقتصاد ودارایی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمد رضا نعمت زاده در نشست روسای سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها و سرپرستان بانک صنعت و معدن استانی با تشکر از عملکرد رییس،مدیران وکارکنان بانک صنعت و معدن افزود : خوشبختانه بانک  صنعت و معدن از لحاظ عملکرد و گزارشات کارنامه خوبی داشته است.

وی گفت: وزیر اقتصاد و دارایی  به عنوان رییس مجمع ۹ بانک دولتی،  بانک صنعت و معدن را در ارزیابی ها به عنوان رتبه اول اعلام کرده است.

وزیر صنعت، معدن وتجارت تاکید کرد : دربانک مرکزی هم از عملکرد و گزارشات بانک صنعت و معدن  راضی هستند.

نعمت‌زاده گفت: طبق آخرین آمار ۹۶ فقره عقد قرارداد در بانک صنعت و معدن برای ارائه تسهیلات به واحدهای صنعتی کشور امضا شده است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس