تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوارگفت: اکنون درحال تدوین برنامه ملی هستیم و رایزنی‌های لازم را برای تأمین بودجه آن انجام می‌دهیم. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، شهیندخت مولاوردی ، با بیان اینکه طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار به […]

[ad_1]

مولاوردی

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوارگفت: اکنون درحال تدوین برنامه ملی هستیم و رایزنی‌های لازم را برای تأمین بودجه آن انجام می‌دهیم.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، شهیندخت مولاوردی ، با بیان اینکه طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار به مرحله اجرایی در سطح ملی می‌رسد، گفت: اکنون در حال بررسی‌های نهایی و جمع بندی طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار(پایلوت شهر ری) هستیم. الگوی موثری را برای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار ترسیم کرده‌ایم و قصد داریم آن را به کل کشور تعمیم دهیم.

تو در ادامه گفت: گزارش‌های استان‌های مختلف را در زمینه اجرای برنامه‌های مشابه طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و تجارب موفق آنها در این طرح‌ها جمع بندی کرده‌ایم.

سال گذشته طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار به صورت آزمایشی در شهرستان ری اجرا شد.

۲۰۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس