تاریخ انتشار: ۲۶ آبا ۱۳۹۴

به گزارش “گذارخبر” دکتر راه چمنی با حضور در نمایشگاه مطبوعات و در بازدید از غرفه “گذارخبر” درباره نمایشگاه مطبوعات گفت:هرکسی که بخواهد نمایشگاه مطبوعات را تحریم کند کار درستی انجام نداده  این نمایشگاه متعلق به خود مطبوعات است نه دولت .اگر نقد و انتقاد هم وجود دارد در جلسات با مسئولین می تواند حل شود.

نماینده ادوار مجلس گفت: اکثریت مجلس آینده به دست هیچکدام از جناح های سیاسی نمی افتد.بلکه عموم قدرت در مجلس آینده را اعتدال گرایان بدست خواهند آورند و تندروهایی مثل جبهه پایداری به هیچ عنوان نمی توانند موفق عمل کنند.

وی در پاسخ به این سوال که کدام یک از گزینه های ریاست مجلس را اصلح می دانید افزود:آمدن آقای ناطق منتفی است ایشان به صراحت گفته اند که نمی آیند.در زمان حال زود است که ما بخواهیم برای ریاست مجلس تصمیم بگیریم این بحث بعد از مشخص شدن تمام نمایندگان مجلس قابل بحث است.

دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی در پایان گفت:بنا داریم در شهر خودمان از سبزوار کاندیدا مجلس شویم.همکاری خودمان را  با دوستان در شورای عالی سیاستگذاری ادامه می دهیم و همسو با این شورا در انتخابات حرکت خواهیم کرد.

نظرات شما
 1. باسلام اقای راه چمنی خواهر زاده شما خانم ملیحه راه چمنی در مشهد مهد کودکی باز کردند با نام واعتبار شما که اکنون با توجه به انجام ندادن تعهدات گفته شده ونگرفتن وسایل برای بچه تعطیل شده وطبق قانون ایشان باید تمام شهریه ما را پرداخت کنن ولی با استفاده از اسم شما وتهدید مسئولان از پرداخت ان خوداری میکنن لطفا رسیدگی فرمائید

 2. با سلام
  به احتمال زیاد یک کاندیدای جوینی نیز به جمع کاندیداهای سبزوار بیپوندد
  و این کسی نیست جز مهندس احمد بهراد
  مهندس بهداشت محیط
  کارشناس ارشد مهندسی محیط زیست – آب و فاضلاب
  جوان و خوشفکر
  مخترع جوان
  مدیر عامل شرکت فنی مهندسی به آب پالایش سیستم
  بیایید همت کنیم اداره کشور را پس از نزدیک به ۴۰ سال، به نسل سوم انقلاب بسپاریم
  حامی حقوق شهروندان
  مبنکر ایده های خلاق
  اولیت با رشد اقتصادی و اشتغال جوانان شهرستان سبزوار
  شایسته سالاری
  عضو انجمن های محیط زیست کشور
  به امید موفقیت و پیروزی

 3. باسلام خدمت جناب اقای دکترراه چمنی
  ما به شما رای میدهیم فقط به یک دلیل که امیدوارم با احداث کارخانجات درسبزوار مانع از بیکاری جوانان این شهر شوید
  باتشکر

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس