تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرقی نمی‎کند شما یک وب‌مستر باشید یا یک کسب‎وکار اینترنتی یا حتی یک شرکت صنعتی‌، اگر شما برای معرفی کسب‎وکار خود در محیط مجازی از وبسایت‎تان کمک می‌گیرید، همیشه این سوال ذهن شما را مشغول می‎کند که جایگاه شما در موتور‌های جستجوگر مثل گوگل کجا قرار دارد؟ به گزارش گذارنیوز از روابط عمومیسایت کوبو، […]

[ad_1]

فرقی نمی‎کند شما یک وب‌مستر باشید یا یک کسب‎وکار اینترنتی یا حتی یک شرکت صنعتی‌، اگر شما برای معرفی کسب‎وکار خود در محیط مجازی از وبسایت‎تان کمک می‌گیرید، همیشه این سوال ذهن شما را مشغول می‎کند که جایگاه شما در موتور‌های جستجوگر مثل گوگل کجا قرار دارد؟

به گزارش گذارنیوز از روابط عمومیسایت کوبو، متخصصینِ سئوی این شرگت توسط تکنولوژی جدید و خرید لینک از سایت های معتبر، سایت ها را در بهبود رتبه سایت ها در کلمات کلیدی انتخابی خود کمک می‌کنند.

در واقع «کوبو» راه حل جدید، ساده و قابل اطمینانی است که می‎تواند رتبه‎بندی کلمات کلیدی سایت ها را در موتورهای جستجوگر بهبود دهد.
صاحبان سایت ها برای استفاده از این ابزار نوین، لازم است در سایت کوبو(آدرس)ثبت نام کنند؛ سپس کافی است تا لینک وبسایت و کلمات کلیدی خود را در آن قرار دهند تا پس از پرداخت هزینه برآورد شده، به سرعت نتایج مطلوب را مشاهده کنند.
بر اسس این گزارش،بلافاصله، کوبو فرایند بهبود بخشی جایگاه وب‎سایت را آغاز کرده و در نهایت بعد از مدتی می‎توان نتیجه آن در بهبود رتبه سایت برای کلمات کلیدی انتخابی را مشاهده کرد.

لازم به ذکر است، کوبو یک ابزار برای خرید اتوماتیک لینک محسوب می‌شود و برای رسیدن به نتیجه رضایت بخش لازم است که در وب‎سایت ثبت نام کننده در این سامانه، موارد مربوط به‌‌‌ سئو رعایت شده باشد.

همچنین کاربرانی که در بازه زمانی ۱۱ تا ۱۴ مهر ۱۳۹۵ در این سیستم، پروژه فعال راه اندازی کنند از ۱۰درصد اضافه شارژ در حساب کاربری خود برخوردار خواهند شد.

علاقه مندان به افزایش رتبه سایت خود در کلمات کلیدی درخواستی می توانند به سایت کوبومراجعه کنند.

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس