تاریخ انتشار: ۱۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رضا جعفرزاده مشاور رسانه ای رئیس و مدیرروابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اعلام این خبر گفت: آمبولانس های هوایی با سه فروند هواپیما و ظرفیت حمل ۱۰۲ بیمار به همت شرکت هواپیمایی پویا راه اندازی شده است. به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی، جعفرزاده با بیان اینکه این آمبولانس ها با سه فروند […]

[ad_1]

رضا جعفرزاده مشاور رسانه ای رئیس و مدیرروابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اعلام این خبر گفت: آمبولانس های هوایی با سه فروند هواپیما و ظرفیت حمل ۱۰۲ بیمار به همت شرکت هواپیمایی پویا راه اندازی شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی، جعفرزاده با بیان اینکه این آمبولانس ها با سه فروند هواپیما از جمله چون ایلوشین، آنتونف و چلنجر هر کدام به ترتیب با ظرفیت ۸۰، ۲۰ و ۲ تخت، قابل بهره برداری است گفت: از خصوصیات این آمبولانس پذیرش بیماران با تخت همراه و امکان نصب سیستم اکسیژن مخصوص و دستگاه احیا بیمار و همراهی تیم پزشکی هوایی و پرستاران هوایی متخصص با رعایت دستورالعمل های عملیاتی مخصوص حمل بیمار خواهد بود.

وی با بیان اینکه با این هواپیماها می توان بسیاری از مناطق محروم کشور را تحت پوشش قرار داد گفت: توان عملیاتی این هواپیما در شرایط بحران از قبیل سیل، زلزله و تصادفات و آتش سوزی ها، ویژه وتعیین کننده است.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، در ادامه با بیان اینکه سوار شدن بیماران با تخت از دیگر ویژگی های این آمبولانس های هوایی است گفت: شرکت های هواپیمایی پویا قراردادی را برای حمل بیمار با وزارت بهداشت مبنی بر بهره برداری از این هواپیماها منعقد کرده است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس