تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از ساری؛محمود واعظی در حاشیه افتتاح ساختمان شرکت توزیع برق شهرستان میاندورود استان مازندران در گفت و گو با خبرنگاران افزود : از ۲ سال پیش فعالیت و اجرای طرح ها برای مهیا کردن زیر ساخت های راه اندازی شبکه ملی اطلاعات شروع به کار کرده بود. وی ادامه […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از ساری؛محمود واعظی در حاشیه افتتاح ساختمان شرکت توزیع برق شهرستان میاندورود استان مازندران در گفت و گو با خبرنگاران افزود : از ۲ سال پیش فعالیت و اجرای طرح ها برای مهیا کردن زیر ساخت های راه اندازی شبکه ملی اطلاعات شروع به کار کرده بود.


وی ادامه داد : از هشت ماه پیش هم اوپراتورها و سازندگان محتوا ، جلسات کارشناسی در زمینه تولید محتوای داخلی این شبکه برگزار کردند و امیدواریم تا هفته آینده این شبکه راه بیفتد.


وزیر ارتباطات با بیان اینکه فاز اول شبکه ملی اطلاعات تحول عظیمی را به لحاظ محتوای داخلی ایجاد دمی کند ، تصریح کرد : مردم می توانند از میزبانی محتوای داخلی اطلاعات از طریق شبکه ملی اطلاعات بهره مند شوند.


واعظی همچنین در این مصاحبه از کاهش تعرفه اینترنت تلفن همراه و ثابت خبر داد و بیان داشت : در نشست های اخیر تصمیم گرفته شده است تا تعرفه اینترنت آزاد تلفن همراه تا ۲۰ درصد و اینترنت ثابت بر اساس حجم استفاده از ۱۷ تا ۳۳ درصد کاهش یابد.


وی به گسترش نفوذ اینترنت در کشور اشاره کرد و افزود : تا پایان فعالیت دولت یازدهم تمامی روستاهای بالای ۱۵ خانوار کشور زیر پوشش اینترنت قرار می گیرند.


وزیر ارتباطات با بیان اینکه در حال حاضر ۱۹ هزار روستای کشور از اینترنت برخوردارند، گفت : تا پایان خرداد سال آینده تمام روستاهای بالای ۱۵خانوار کشور از اینترنت برخوردار می شوند.


در مراسم افتتاح ساختمان شرکت توزیع برق شهرستان میاندورود ربیع فلاح استاندار مازندران نیز وزیر ارتباطات را همراهی می کرد


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس