تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] گولچ که با جدایی از پرسپولیس به احتمال زیاد تا نیم‌فصل بدون تیم خواهد ماند حاضر نیست به راحتی با پیشنهاد پرسپولیسی‌ها کنار بیاید. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس برای حذف نام گولچ از لیست و اضافه کردن نام رضاییان با مشکلاتی مواجه است. یکی از این مشکلات مسائل مالی است که فسخ […]

[ad_1]

گولچ که با جدایی از پرسپولیس به احتمال زیاد تا نیم‌فصل بدون تیم خواهد ماند حاضر نیست به راحتی با پیشنهاد پرسپولیسی‌ها کنار بیاید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس برای حذف نام گولچ از لیست و اضافه کردن نام رضاییان با مشکلاتی مواجه است. یکی از این مشکلات مسائل مالی است که فسخ یک طرفه قرارداد گولچ ضرر سنگینی به پرسپولیس می‌زند. همچنین با توجه به این که تنها چند روز از فرصت نقل وانتقالات باقی مانده گولچ که با جدایی از پرسپولیس به احتمال زیاد تا نیم‌فصل بدون تیم خواهد ماند حاضر نیست به راحتی با پیشنهاد پرسپولیسی‌ها کنار بیاید. مسئولان باشگاه اما  ظاهرا راه‌حلی برای این مشکل پیدا کرده‌ و می‌خواهند قرارداد گولچ را فسخ نکنند بلکه از او فقط در بازی‌های آسیایی استفاده کنند. راه حلی که کاملا مشخص است فقط برای فرار از پرداخت جریمه به این بازیکن است. چون برانکو حتی در بازی‌های تدارکاتی هم به گولچ اعتماد نمی‌کند چه برسد به بازی‌های آسیایی! این راه‌حل شاید بتواند مشکل را راحت‌تر حل کند البته اگر گولچ با این مسئله موافقت کند و فقط برای بازی در آسیا در پرسپولیس بماند. 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس