تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی از تلاش بهزیستی در جهت راه‌اندازی مهدهای ۴ ستاره دوستدار خانواده در کشور خبرداد و گفت: در این مهدها به کودکان علاوه بر آموزش‌های معمول، آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان و فرزندپروری به والدین نیز ارائه خواهد شد. حبیب الله مسعودی فرید در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اشاره به […]

[ad_1]

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی از تلاش بهزیستی در جهت راه‌اندازی مهدهای ۴ ستاره دوستدار خانواده در کشور خبرداد و گفت: در این مهدها به کودکان علاوه بر آموزش‌های معمول، آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان و فرزندپروری به والدین نیز ارائه خواهد شد.

حبیب الله مسعودی فرید در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اشاره به فعالیت‌های بهزیستی در مهدهای کودک گفت: درحال حاضر  ۱۰ درصد کودکان کشور تحت پوشش مهدهای کودک هستند؛ در حالیکه در ایتالیا بیش از ۹۰ درصد در مهد کودک هستند و این میزان پوشش اهمیت بسیار زیادی در میزان نتیجه گیری از مداخلات دارد.


وی در ادامه به اختصاص تولید ناخالص ملی به رشد و تکامل یکپارچه کودکان اشاره کرد و گفت: کشورهایی چون سوئد، اروپای غربی، دانمارک، آمریکا ۲ تا ۴ درصد تولید ناخالص ملی‌شان را هزینه می‌کنند، این در حالیست که این رقم در ایران و کشورهای آسیایی و آفریقایی ۰٫۲ تا ۰٫۴ درصد است.


معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی افزود: این در حالیست که تعداد کودکان در آن کشورها با کشورهای آسیایی و آفریقایی قابل مقایسه نیست و این نشان دهنده عدم نگاه سیستمی و فرآیندی در کشور است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس