تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت:بزودی سیستم نوبت‌دهی در درمانگاه تخصصی و آزمایشگاه بیمارستان امام‌خمینی(ره) این شهرستان راه‌اندازی می‌شود. سامرند مرزنگ در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در مهاباد گفت: راه‌اندازی سیستم نوبت‌دهی تلفنی و اینترنتی درمانگاه­‌های تخصصی و فوق‌تخصصی این بیمارستان در زمینه تکریم‌ارباب رجوع و به منظور خدمات‌رسانی بهینه به مراجعان و […]

[ad_1]

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت:بزودی سیستم نوبت‌دهی در درمانگاه تخصصی و آزمایشگاه بیمارستان امام‌خمینی(ره) این شهرستان راه‌اندازی می‌شود.

سامرند مرزنگ در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در مهاباد گفت: راه‌اندازی سیستم نوبت‌دهی تلفنی و اینترنتی درمانگاه­‌های تخصصی و فوق‌تخصصی این بیمارستان در زمینه تکریم‌ارباب رجوع و به منظور خدمات‌رسانی بهینه به مراجعان و کاهش بار ترافیکی بزودی در درمانگاه و آزمایشگاه تشخیص طبی  این بیمارستان راه‌اندازی می‌شود.


وی گفت: بیماران می‌توانند از همه نقاط کشور از طریق نوبت‌دهی گویای تلفنی آزمایشگاه و درمانگاه تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد از طریق سایت به صورت ۲۴ ساعته پزشک و روز ویزیت مورد نظر خود را انتخاب و پس از دریافت کد رهگیری در روز تعیین‌شده به پذیرش درمانگاه بیمارستان مراجعه کرده و ویزیت شوند.


مرزنگ گفت: روزانه حدود ۷۰۰ نفر به درمانگاه‌ تخصصی و فوق تخصصی این بیمارستان مراجعه می‌کنند که با توجه به بار ترافیکی بالا، بسیاری از بیماران مجبورند برای دریافت نوبت از اول صبح به درمانگاه مراجعه کنند و در این روند، زمان زیادی از مراجعان تلف می‌شود.


به گزارش ایلنا، سیستم نوبت‌دهی ذکر شده از پیشرفته ترین سیستم‌های حال حاضر در کشور است که قادر خواهد بود مراجعه‌کنندگان را به صورت‌های مختلف حضوری، تلفنی، اینترنتی، از طریق برنامه نرم‌افزاری موبایل، سیستم پیامکی و شبکه‌های اجتماعی از طریق کد ملی ارباب رجوع نوبت‌دهی کند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس