تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دربرنامه امشب ۲۷ شهریور نگاه یک، راهکارهای خروج از رکود و تحقق اقتصاد مقاومتی با حضور نمایندگانی از دولت و مجلس نقد و بررسی می شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه یک، وضعیت کنونی تولید و صنعت کشور، اقدامات دولت برای خروج از رکود، جایگاه اقتصاد مقاومتی برای حمایت از […]

[ad_1]

دربرنامه امشب ۲۷ شهریور نگاه یک، راهکارهای خروج از رکود و تحقق اقتصاد مقاومتی با حضور نمایندگانی از دولت و مجلس نقد و بررسی می شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه یک، وضعیت کنونی تولید و صنعت کشور، اقدامات دولت برای خروج از رکود، جایگاه اقتصاد مقاومتی برای حمایت از تولید، نقش مجلس شورای اسلامی در حمایت از تولید ملی، پدیده قاچاق کالا و چگونگی مقابله با آن و مشکلات و موانع پیش روی تولید از مهمترین موضوعاتی است که در این برنامه «رضا رحمانی» قائم مقام وزیرصنعت، معدن و تجارت در امور تولید و «محمدرضا پورابراهیمی» رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم کرمان و راور درباره آن گفتگو خواهند کرد.

برنامه نگاه یک به تهیه کنندگی حسن نهضت و اجرای مهدی مهدی قلی، امشب حوالی ساعت ۲۳:۱۵ از شبک یک سیما به روی آنتن خواهد رفت.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس