تاریخ انتشار: ۱۳ آبا ۱۳۹۴
هم‌زمان در تهران و 770 شهر کشور

مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در تهران هم‌زمان با سایر شهرهای کشور در مقابل لانه جاسوسی و با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان آغاز شد.

به گزارش‌ “گذارخبر” ، تظاهرات ضد استکباری یوم‌الله سیزدهم آبان امسال با فریاد رساتر و بلندتر مرگ بر آمریکا در تهران و در بیش از ۷۷۰ شهر و شهرستان سراسر کشور ، حماسی و پرشورتر از قبل برگزار خواهد شد.

ویژه مراسم تظاهرات ضد استکباری یوم‌الله ۱۳ آبان در تهران از ساعت ۱۰ صبح آغاز و قرار است حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی، دادستان کل کشور در این مراسم سخنرانی کند.

به گزارش ایسنا، در تظاهرات ۱۳ آبان امسال بالغ بر ۳ هزار و ۱۰۰ خبرنگار ،تصویربردار و عکاس خبری حضور خواهند داشت که ۵۱۰ نفر از آنان در تهران اقدام به پوشش خبری می‌کنند و ۱۰۶ نفر نیز از رسانه‌های خارجی اخبار مربوط به این تظاهرات را پوشش خواهند داد.

در این میان به جز شبکه‌های داخلی شبکه‌های خارجی از جمله شبکه سی سی تی وی ، ان اچ کی، روزنامه یومیوری ژاپن ، تلویزین فونیک و شینهوا ، شبکه‌ی تلویزیونی المنار، التجاع ، سی ان‌ان‌ آمریکا، سی بی اف آمریکا، ای‌آر دی آلمان، تی‌آر‌تی ترکیه، زد دی اف آلمان، فلسطین الیوم، المیادین لبنان، الجزیره قطر، صدای افغان، آسوشیتدپرس آمریکا و غیره پوشش می‌دهند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس