تاریخ انتشار: ۱۶ ارد ۱۳۹۵

ارومیه- ایرنا- راهپیمایی حافظان حجاب ریحانه‌النبی(س) برای نهمین سال متوالی با حضور دانش آموزان دختر مقطع ابتدایی حافظ حجاب و مربیان مرکز ریحانه‌النبی(س) در ارومیه برگزار شد.

به گزارش‌‌‌‌‌به گزارش “گذارنیوز” به نقل از خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام میریحیی میرفتحی‌زاده مسئول پشتیبانی و توسعه طرح‌های ملی ریحانه‌النبی (س) در این مراسم گفت: طرح تبلیغ و ترویج حجاب ریحانه النبی(س) امسال در ۱۰ مدرسه ناحیه یک ارومیه و با حضور سه هزار و ۲۲ دانش آموز اجرا شد.
وی بیان کرد: امسال تعداد ۱۶ مربی مرکز ریحانه النبی(س) در مدارس مجری طرح فعالیت می کنند.
میرفتحی‌زاده بیان کرد: مرکز ریحانه‌النبی(س) با رویکرد آموزشی کردن مقوله حجاب پا به عرصه فعالیت گذاشته است.
وی گفت: پیش از آغاز این طرح ۲۹۷ دانش آموز حافظ حجاب برتر در مدارس مجری حضور داشت که با اجرای طرح این آمار به ۷۰۰ نفر رسیده است.
راهپیمایی حافظان حجاب از ابتدای خیابان عطایی به سمت خیام ادامه یافت.
همچنین دانش آموزان در مسیر راهپیمایی شعارهایی از جمله خواهرم، خواهرم حجاب تو عزت است، پاداش این عزتت بهشت بی منت است، پیش به سوی حجاب زیبایی بی پایان، ای خواهر مسلمان حجاب تو عزت است، ای دختر مسلمان حجاب تو زینت است، الگوی ما زینب است، حجاب ما عزت است و ما ملت دلاور پیرو خط رهبر سر دادند.
در قطعنامه پایانی این راهپیمایی شرکت‌کنندگان بر انتخاب آزادانه حجاب کامل و ادامه این روند در زندگی خود تاکید و همین موضوع را علت حضور خود در راهپیمایی اعلام کردند.
۷۱۲۵/۱۹۰۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس