تاریخ انتشار: ۲۷ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] ورزش سه: از زمان حضوز زیزو روی نیمکت کهکشانی ها، روند نتیجه گیری این تیم تغییر فراوانی داشته و پایتخت نشینان روزهای شیرینی را تجربه می کنند.   سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید در آستانه دیدار تیمش برابر ناپولی به تمجید از عملکرد زین الدین زیدان پرداخت. راموس گفت: “حضور زیدان تغییرات مثبتی فراوانی […]

[ad_1]

ورزش سه: از زمان حضوز زیزو روی نیمکت کهکشانی ها، روند نتیجه گیری این تیم تغییر فراوانی داشته و پایتخت نشینان روزهای شیرینی را تجربه می کنند.

 

سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید در آستانه دیدار تیمش برابر ناپولی به تمجید از عملکرد زین الدین زیدان پرداخت.

راموس گفت: “حضور زیدان تغییرات مثبتی فراوانی را به همراه داشت. هر مربی فلسفه، افکار و روش تعامل با بازیکنان مخصصوص به خود را دارد و با توحه به اینکه زیدان بازیکن برجسته ای بوده، شما می تواند رویکرد منحصر به فرد و خاص وی در عالم مربیگری را مشاهده کنید.

 

راموس: زیدان کاپیتان کشتی رئال مادرید است

او انتظارات خود از ما را به خوبی توضیح می دهد و ما سال جدید را به خوبی آغاز کرده ایم. ما تقریبا فاتح لالیگا هستیم و از ابتدای زمان حضور زیدان تا آخرین روز برای پیروزی مبارزه خواهیم کرد.

 

زیدان همان تواضع و استعداد دوران ورزشی خود را به رختکن تیم انتقال داد و به افکار بازیکنان کاملا مسلط است. داشتن رختکنی مثل ما پر از بازیکنانی از نقاط مختلف دنیا و با فرهنگ و آداب و رسوم مختلف هرگز آسان نیست.

 

او قادر به حفظ تعادل در رختکن رئال مادرید است و ما نتایج این افکار را بر روی نتایج ما مشاهده می کنید. ما از حضوز زیدان بسیار خوشحالیم و او را کاپیتان کشتی رئال مادرید می دانیم. ما می دانیم که نتایج یک مربی میزان حضور او روی نیمکت را معین می کند و به همین دلیل بازیکنان تلاش می کنند تا به همه اهداف تعیین شده برسند”.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس