تاریخ انتشار: ۱۳ آبا ۱۳۹۴

روز ۱۱ آبان ماه سال ۹۱، در آستانه بازی ایران و ازبکستان در ورزشگاه آزادی، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی لیست خود را اعلام کرد.

به گزارش “گذار خبر” ، در این لیست نام سه دروازه بان دیده می شد؛ سید مهدی رحمتی، رحمان احمدی و سوشا مکانی. پیدا بود مهدی رحمتی دروازه بان ثابت تیم ملی در این بازی خواهد بود. روز بازی فرا می رسد. ایران در روز بارانی تهران، با یک گل مغلوب ازبکستان می شود؛ گلی که مهدی رحمتی می توانست با یک خروج مانع از آن شود. بازی که تمام می شود، کی روش عصبانی است و در ورزشگاه تاریک آزادی قدم می زند.
چند روز پس از این مسابقه خبرآنلاین گزارشی ویژه منتشر می کند مبنی بر اینکه کی روش معتقد است رحمتی در دو بازی عمان و ازبکستان روی گل حریفان مقصر بود و از این پس نیمکت نشین خواهد شد. خیلی ها این گزارش را جدی نگرفتند. رسانه ها آن روز به این موضوع نپرداختند. چندی بعد، مهدی رحمتی پس از پیگیری های همین گزارش و تماس با اطرافیان تیم ملی متوجه شد موضوع جدی است و باید روی نیمکت ایران بنشیند. او سرانجام در روز اول بهمن ماه به واسطه همین شنیده های موثق، موقتا از تیم ملی کناره گیری می کند و به ناگهان بحث های دیگری را وسط کشید.

خداحافظی او باعث می شود تا کی روش هم سریعا آن را پذیرد و بگوید از این پس به گزینه های دیگر فکر می کند. ولی هیچگاه صحبت از این نشد که آیا واقعا کی روش قصد داشته مهدی را نیمکت نشین کند؟ حالا بعد از نزدیک به ۳ سه سال، کارلوس در مصاحبه خود می گوید: «در آن برهه از زمان به خاطر اشتباهاتی که مقابل ازبکستان، قطر و لبنان انجام داد می خواستم دروازه‌بان تیمم را عوض کنم.»
این اولین بار است که کی روش این موضوع را بیان می کند و در واقع پرده از خیلی مسایل آن روزها برمی دارد.

 

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس