تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سیامک گلشیری از انتشار یک رمان نوجوان، یک داستان و یک مجموعه داستان بزرگسال خبر داد. سیامک گلشیری(نویسنده‌) در گفتگو با خبرنگار ایلنا؛ درباره‌ی آثار جدید خود گفت: رمان نوجوانِ «داستان انتقام» تا آخر تابستان یا اوایل پاییز از سوی نشر افق منتشر می‌شود. او ادامه داد: «داستان انتقام» داستانی رئالیستی درباره‌ی […]

[ad_1]

سیامک گلشیری از انتشار یک رمان نوجوان، یک داستان و یک مجموعه داستان بزرگسال خبر داد.

سیامک گلشیری(نویسنده‌) در گفتگو با خبرنگار ایلنا؛ درباره‌ی آثار جدید خود گفت: رمان نوجوانِ «داستان انتقام» تا آخر تابستان یا اوایل پاییز از سوی نشر افق منتشر می‌شود.


او ادامه داد: «داستان انتقام» داستانی رئالیستی درباره‌ی چند نوجوان است که به خاطر انجام کاری، از امتحانات مدرسه محروم می‌شوند.


گلشیری درباره‌ی داستان دیگری به نام « مهمانی تلخ» بیان کرد: این داستان بزرگسال است که چاپ جدید آن، توسط نشر چشمه انجام می‌شود. 


وی در خلاصه‌ داستان «مهمانی تلخ» گفت: رامین ارژنگ که استاد دانشگاه است روزی در اتوبان منتظر ماشین است که یکی از شاگردان قدیمش به نام تورج را می‌بیند. تورج از دانشگاه اخراج شده و یکی از عاملان اخراج نیز استاد ارژنگ بوده است.


این نویسنده ادامه داد: تورج توضیح می‌دهد که گذشته‌ها را فراموش کرده و اکنون زندگی خوب و مرفهی دارد و با دختر زیبایی به نام شیرین نیز ازدواج کرده و با اصرار از استاد می‌خواهد که همراه با همسرش فریماه آن شب را به باغ تورج و شیرین بروند.


او همچنین به مجموعه داستان دیگری به نام «رژ قرمز» اشاره و اظهار کرد: این مجموعه نیز تا آخر سال، توسط نشر چشمه منتشر خواهد شد. این مجموعه دارای بیست و دو داستان است که با سبک رئالیستی به نگارش درآمده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس