تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کمیسیون روابط خارجی مجلس بلژیک ۱۰ مهر ماه به دعوت رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به تهران سفر می کند. به گزارش ایسکانیوز، رئیس کمیسیون روابط خارجی مجلس بلژیک در رأس هیأت پارلمانی روز (شنبه ۱۰ مهر ماه) به دعوت علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و […]

[ad_1]

رئیس کمیسیون روابط خارجی مجلس بلژیک ۱۰ مهر ماه به دعوت رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به تهران سفر می کند.

به گزارش ایسکانیوز، رئیس کمیسیون روابط خارجی مجلس بلژیک در رأس هیأت پارلمانی روز (شنبه ۱۰ مهر ماه) به دعوت علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به تهران سفر می کند.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، اعضای هیأت پارلمانی بلژیک در سفر پنج روز خود، ضمن دیدار با بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با برخی از مقامات کشورمان نیز دیدار و درباره مسائل دو جانبه گفت وگو خواهند کرد.
پارلمان فدرال بلژیک قوهٔ قانونگذاری کشور بلژیک است که از دو مجلس سنا و مجلس نمایندگان تشکیل شده است.
مجلس سنا مجلس علیا است و از ۶۰ سناتور تشکیل شده است که برای یک دورهٔ پنج ساله انتخاب می شوند. از این تعداد ۴۰ سناتور با رأی مستقیم مردم و ۲۱ سناتور توسط شورای استان ها انتخاب می شوند.
به گزارش خانه ملت، مجلس نمایندگان مجلس سفلا است که از ۱۵۰ نماینده تشکیل شده است. نمایندگان با رأی مستقیم مردم برای یک دورهٔ پنج ساله انتخاب می شوند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس