تاریخ انتشار: ۰۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] این روز ها که در خوزستان و نیز بیشتر نقاط کشور گرمای هوا بیش از ۴۰ درجه گزارش می شود گویا بازار خوبی برای تاکسیرانی ها شده است چراکه آنها در این روزها به اضای کولر روشن کردن از مسافر خود کرایه بیشتری دریافت می کنند. رئیس کمیته حمل و نقل و ترافیک شورای […]

[ad_1]

این روز ها که در خوزستان و نیز بیشتر نقاط کشور گرمای هوا بیش از ۴۰ درجه گزارش می شود گویا بازار خوبی برای تاکسیرانی ها شده است چراکه آنها در این روزها به اضای کولر روشن کردن از مسافر خود کرایه بیشتری دریافت می کنند.

رئیس کمیته حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران نسبت به تخلف رانندگان تاکسی در قالب«کرایه کولر» هشدار داد.محسن سرخو در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به ثبت برخی تخلفات رانندگان تاکسی در حوزه دریافت کرایه اضافی از مسافران به بهانه روشن کردن «کولر» گفت:  براساس آئین نامه راننده تاکسی موظف است در فصل گرما یا سرما، سیستم گرمایش و سرمایش خودرو را به شکل مطلوب و برپایه درخواست مسافران، در اختیار قرار دهد.

وی با بیان اینکه اخذ کرایه بیشتر بابت روشن کردن کولر در تاکسی خلاف قانون است، گفت: اگر راننده تاکسی این تخلف را انجام و مسافر نسبت به ثبت شکایتش در سامانه ۱۸۸۸ و ۱۳۷ اقدام کند برابر آئین نامه انضباطی با این راننده متخلف برخورد خواهد شد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس