تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۴

وزیر کشور در حکمی سید سلمان سامانی را به عنوان رئیس هیات مرکزی بازرسی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

به گزارش “گذارخبر”، در حکم عبدالرضا رحمانی‌فضلی خطاب به سید سلمان سامانی آمده است:

با عنایت به عزم و اراده و تأکیدهای دولت تدبیر و امید در برگزاری هرچه باشکوه‌تر و قانون‌مدار انتخابات و به منظور اطمینان از حُسن اجرای کلیه مراحل آن، به استناد ماده ۲۵ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۷۶ آیین‌نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری، به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان رئیس هیات مرکزی بازرسی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب می‌نمایم.

رحمانی فضلی در این حکم؛ انتخاب و انتصاب اعضای هیأت مرکزی و هیأت‌های بازرسی در سراسر کشور، برنامه ریزی برای آموزش بازرسین و اتخاذ تمهیدات و اقدامات لازم برای کنترل جریان انتخابات را به عنوان مأموریت‌های رئیس هیات مرکزی بازرسی انتخابات بر شمرده و از دکتر سامانی خواسته است؛ با استعانت از پروردگار متعال و بهره گیری از کلیه امکانات موجود، مستقیماً تحت نظر وزیر کشور نسبت به انجام شایسته و مطلوب آن اهتمام نماید.

وزیر کشور در فراز دیگری از این حکم انتصاب، از کلیه معاونان، استانداران، مدیران و رؤسای سازمان‌های وابسته به وزارت کشور و سایر دستگاه‌های اجرایی خواست؛ وفق ماده ۱۱ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۷۷ آیین نامه اجرائی قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری، کمال همکاری و اشتراک مساعی را با رئیس هیات مرکزی بازرسی انتخابات به‌عمل آورند.

سید سلمان سامانی ریاست مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور را در دولت یازدهم بر عهده دارد و عضو شورای معاونین وزارت کشور است.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس