تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس سازمان هواشناسی کشور امروز به همراه جمعی از معاونان و مدیران خود با حضور در ایسنا و بازدید از تحریریه خبری، سیاست‌ها و برنامه‌های این سازمان را در بخش‌های مختلف تشریح کرد. به گزارش ایسنا، دکتر داوود پرهیزکار، رئیس سازمان هواشناسی کشور در این بازدید که در آستانه هفته دولت صورت گرفت، با […]

[ad_1]

بازدید اقای پرهیزکار - رییس سازمان هواشناسی از ایسنا

رئیس سازمان هواشناسی کشور امروز به همراه جمعی از معاونان و مدیران خود با حضور در ایسنا و بازدید از تحریریه خبری، سیاست‌ها و برنامه‌های این سازمان را در بخش‌های مختلف تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر داوود پرهیزکار، رئیس سازمان هواشناسی کشور در این بازدید که در آستانه هفته دولت صورت گرفت، با تشریح برنامه های سازمان متبوع از نقش برجام در حل مشکلات و کمبودهای تجهیزاتی هواشناسی ، برگزاری دوره‌های بین‌المللی آموزشی و طرح‌های توسعه‌ای سازمان سخن گفت.

در این بازدید دکتر علی عابدینی معاون توسعه و پیش‌بینی سازمان هواشناسی، مهندس احد وظیفه مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، دکتر عباس رنجبر رئیس پژوهشکده هواشناسی، دکتر شاهرخ فاتح رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی و مهندس مسعود حقیقت مدیر کل توسعه هواشناسی کاربردی (تهک) حضور داشتند و در سخنانی به تشریح برنامه‌های خود پرداختند که مشروح این سخنان  طی روزهای آینده منتشر می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس